Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

uložení tlumičů


Piwec

Recommended Posts

Je to lepší dát do servisu, neb ten an to má příslušný stahovák. Pokud jej nemáš, budeš to dělat jen velmi těžko, a při nějakém svazování pružin nebo podobných nouzových metodách stlačení pružiny bez stahováku hrozí, že ti to ustřelí palici, když to vyletí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak jak píše Oddie, pokud nemáš stahováky, tak se do toho raději nepouštěj. Bez sundání pružiny to nejde a ta má celkem sílu:) Takže jednoznačně servis! Já se přiznám, že mám strach i se stahovákama, protože jednou mě ten jeden ustřelil a měl jsem co dělat, abych se nepos*al:aut Jinak pokud je máš, tak doporučené jsou tři, se dvěta to taky sice jde, ale pokud ti ten jeden ustřelí, tak ten poslední, no nevím....:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Supersonic

Přesně tak jak píše Oddie, pokud nemáš stahováky, tak se do toho raději nepouštěj. Bez sundání pružiny to nejde a ta má celkem sílu:) Takže jednoznačně servis! Já se přiznám, že mám strach i se stahovákama, protože jednou mě ten jeden ustřelil a měl jsem co dělat, abych se nepos*al:aut Jinak pokud je máš, tak doporučené jsou tři, se dvěta to taky sice jde, ale pokud ti ten jeden ustřelí, tak ten poslední, no nevím....:papa:papa

Já sám to dělám jedině tím rámovým se dvěma výměnnými talíři, než to sám dělat těmi jednoduchými tyčkovými s háčky, tak bych to dal radší někomu udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...