Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Servo 806


kinkian

Recommended Posts

Měl jsem 806 2,1 r.v.1998 a servo se chovalo stejně po celou dobu co jsem auto měl. Na volnoběh nešlo, musel se trochu přidat plyn, pak šlo úplně v pohodě. Zvykl jsem si na to, najezdil jsem s tím cca 80000km bez problémů. Jestli je to nějaká závada nevím, vysvětlil jsem si to tak, že servo je poháněné motorem a asi k tomu potřebuje určitý výkon (možná otáčky motoru). Pravda je, že v jiných vozech většinou servo chodí i na volnoběh, ale možná to bude jinak technicky řešeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posilovač řízení prubnout odvzdušnit

postup:

1.doplnít nádržku posilovače až po rysku MAX

2.při vypnutém motoru několikrát pomalu otočíme volantem nadoraz z jedné strany na druhou

pak znovu doplnit olej do nádobky

3.při nastartovaném motoru několikrát pomalu otočíme volantem nadoraz z jedné strany na druhou,

dokud z nádobky nepřestanou unikat vzduchové bubliny

4.pokud jsou při otáčení slyšet neobvyklé zvuky,je v systému stále vzduch,vyzkoušej to tak že vytočíš volant do krajní polohy a vypni motor.Pokud stoupne hladina oleje v nádobce proveď znovu odvdušnění

5.máš odvzdušněno,nech cca 1hod odstát a v nádobce překontroluj hladinu oleje a případně doplň,má být vždy na MAX

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mám dotaz: Chystám se vyměnit hadici od nádobky k servu jelikož mi i přes dotažení sponek sákne kapalina kolem. Lze ten výše popsaný postup odvzdušnění použít na odvzdušnění po výměně?

A další otázka jakou kapalinu do serva nalejt? Brzdovku??? Tu starou se mi tam vracet nechce. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...