Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Osvěžovač vzduchu do auta


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Nevim do jaky sekce to strčit, tak si o tom Pokecáme;) Chci se zeptat na zkušenosti s Osvěžovačem vzduchu do auta (vůní), měl jsem dvakrát nějakej v lahvičce co se nasadí na mřižku větrání, ani jeden nevoní a nijak to není znát že to v autě vubec je, jen se to odpařuje a mizí to, kdysi jsem kupoval i ty stromečky ještě ve starym autě, tady to ani není kam pověsit, a ty aspoň voněli, jen nevydrželi trochu dýl. Co koupit, jakou značku, jakej typ, aby to trochu osvěžilo a provonělo vzduch, nechci nic brutálního? Dík;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

A co tenhle: http://www.stupid.com/stat/METF.html? :)

Já ty smradíky nemám rád, naprostá většina z nich obsahuje toluen nebo podobný svinstvo a to v autě fakt čichat nemusím (když mi to bude chybět, otevřu si doma pixlu :D).

No že bych musel toluen čuchat to né, ale je lepší když to v autě trochu voní. Nejakej kokos nebo vanilku taky nechci, to je brutus;) Ale tohle je hoodně hustý teda:D:D:D:D

meatfresh-2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď som bol na školení v Bratislave bola tam jedna 206ka, na ktorej jazdila ženská ktorá mala v aute 5 voňavých stromčekov a každý inej vôňe! Ja som bol po opici a v aute som strávil 15 minút, vonku bolo 35 stupňov a zvyšok dňa som nevedel rozchodiť bolesť hlavy... :roll

Radšej auto povysávam, prečistím prach a poriadne vyvetrám ako kupovať voňavé hlúposti :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnusoba

Keď som bol na školení v Bratislave bola tam jedna 206ka, na ktorej jazdila ženská ktorá mala v aute 5 voňavých stromčekov a každý inej vôňe! Ja som bol po opici a v aute som strávil 15 minút, vonku bolo 35 stupňov a zvyšok dňa som nevedel rozchodiť bolesť hlavy... :roll

Radšej auto povysávam, prečistím prach a poriadne vyvetrám ako kupovať voňavé hlúposti :papa

No tak to je extrem, to taky ne teda:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám zase s těmi osvěžovači na mžížku větrání opačnou zkušenost, v práci to kupují do firemních aut a je to taková pronikavá vůně (smrad), že mě z toho po 15 minutách jízdy bolí hlava a lahvička letí pod sedačku. Já si kupuju akorát stromečky, když je nevybalíš z toho sáčku úplně tak chvíli vydrží a není to taková síla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám dobré :myslím,voní mi auto.:DKoupil jsem si nedávno cca dva měsíce osvěžovač do auta podle návodu instaloval do vozu(dal jsem to do auta večer).Ráno jsem jel do práce krásná vůně.Auto jsem zaparkoval před prací a hurá pracovat.Po práci jsem přiběhl k autu a usedl,vůně o vůně nádhera.Jedu pomalu domů,najednou rána mrknu, lahvička s vůní spadla ,ale přitom držák držel(praskl -spoj nedržel).A co se nestalo ,celej obsah lahvičky v koberci,no nic ,vůně je vůně.Přijedu domů,zaparkuju.Samozřejmě lahvičku uklidím, teda zahodím do popelnice neboť je prázdná vše je v koberci.No nic auto voní,voní.Trochu se snažím hadrem to usušit leč marně.Zavírám auto a jdu domů.Ráno přijdu k autu, otevřu a stále voní,voní.Nasedám a jedu do práce ,děs voní a voní, fuj to je nějak moooc.Otvírám okénko,pořád voní,voní,voní,už je toho moc začíná se mi dělat blbě.Parkuji před prací a jsem rád, že jsem v práci.Vlastně,že jsem už zastavil.Fuj to je smrádek ble.:D Je to už cca dva měsíce a pořád voní,voní.........Zřejmě já mám na dloho vybráno. Značku nevím ale kupoval jsem to v Globusu cca 250kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pegoo

Já mám dobré :myslím,voní mi auto.:DKoupil jsem si nedávno cca dva měsíce osvěžovač do auta podle návodu instaloval do vozu(dal jsem to do auta večer).Ráno jsem jel do práce krásná vůně.Auto jsem zaparkoval před prací a hurá pracovat.Po práci jsem přiběhl k autu a usedl,vůně o vůně nádhera.Jedu pomalu domů,najednou rána mrknu, lahvička s vůní spadla ,ale přitom držák držel(praskl -spoj nedržel).A co se nestalo ,celej obsah lahvičky v koberci,no nic ,vůně je vůně.Přijedu domů,zaparkuju.Samozřejmě lahvičku uklidím, teda zahodím do popelnice neboť je prázdná vše je v koberci.No nic auto voní,voní.Trochu se snažím hadrem to usušit leč marně.Zavírám auto a jdu domů.Ráno přijdu k autu, otevřu a stále voní,voní.Nasedám a jedu do práce ,děs voní a voní, fuj to je nějak moooc.Otvírám okénko,pořád voní,voní,voní,už je toho moc začíná se mi dělat blbě.Parkuji před prací a jsem rád, že jsem v práci.Vlastně,že jsem už zastavil.Fuj to je smrádek ble.:D Je to už cca dva měsíce a pořád voní,voní.........Zřejmě já mám na dloho vybráno. Značku nevím ale kupoval jsem to v Globusu cca 250kč

:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Pegoo

Já mám dobré :myslím,voní mi auto.:DKoupil jsem si nedávno cca dva měsíce osvěžovač do auta podle návodu instaloval do vozu(dal jsem to do auta večer).Ráno jsem jel do práce krásná vůně.Auto jsem zaparkoval před prací a hurá pracovat.Po práci jsem přiběhl k autu a usedl,vůně o vůně nádhera.Jedu pomalu domů,najednou rána mrknu, lahvička s vůní spadla ,ale přitom držák držel(praskl -spoj nedržel).A co se nestalo ,celej obsah lahvičky v koberci,no nic ,vůně je vůně.Přijedu domů,zaparkuju.Samozřejmě lahvičku uklidím, teda zahodím do popelnice neboť je prázdná vše je v koberci.No nic auto voní,voní.Trochu se snažím hadrem to usušit leč marně.Zavírám auto a jdu domů.Ráno přijdu k autu, otevřu a stále voní,voní.Nasedám a jedu do práce ,děs voní a voní, fuj to je nějak moooc.Otvírám okénko,pořád voní,voní,voní,už je toho moc začíná se mi dělat blbě.Parkuji před prací a jsem rád, že jsem v práci.Vlastně,že jsem už zastavil.Fuj to je smrádek ble.:D Je to už cca dva měsíce a pořád voní,voní.........Zřejmě já mám na dloho vybráno. Značku nevím ale kupoval jsem to v Globusu cca 250kč

:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...