Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vymena palubky/vymena zarovek (kontrolek)-406


pefry

Recommended Posts

Ahoj vsem, mam prosbu a toto jsem nenasel popsane na foru (jestli to tu je, tak se omlovam)

Mam kombika 406, rv2006, 2,0benzin. Samozrjme mi nesviti kontrolka bocnich airbagu a blika kontrolka s napisem airbag.

Nez se pustim do sroubovani/zjistovani, mel bych prosbu:

1* jak vymenit zarovky v kontrolkach - tedy spise, jak se k nim dostat

2* patrony na napinani jsou ve sloupku u navijaku pasu?

3* kde je nejlepsi/nejlevnejsi v Praze koupit tyto kontrolky a event. patrony do pasu (kdybych je tam nenasel).

4* jaky neofiko servis na 406 v Praze (okoli) byste mi mohli doporucit.

Diky moc

petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pefry

Ahoj vsem, mam prosbu a toto jsem nenasel popsane na foru (jestli to tu je, tak se omlovam)

Mam kombika 406, rv2006, 2,0benzin. Samozrjme mi nesviti kontrolka bocnich airbagu a blika kontrolka s napisem airbag.

Nez se pustim do sroubovani/zjistovani, mel bych prosbu:

1* jak vymenit zarovky v kontrolkach - tedy spise, jak se k nim dostat

2* patrony na napinani jsou ve sloupku u navijaku pasu?

3* kde je nejlepsi/nejlevnejsi v Praze koupit tyto kontrolky a event. patrony do pasu (kdybych je tam nenasel).

4* jaky neofiko servis na 406 v Praze (okoli) byste mi mohli doporucit.

Diky moc

petr

oprav rok vyroby a ja ti odpovim na všechny ty body

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: pefry

Ahoj vsem, mam prosbu a toto jsem nenasel popsane na foru (jestli to tu je, tak se omlovam)

Mam kombika 406, rv2006, 2,0benzin. Samozrjme mi nesviti kontrolka bocnich airbagu a blika kontrolka s napisem airbag.

Nez se pustim do sroubovani/zjistovani, mel bych prosbu:

1* jak vymenit zarovky v kontrolkach - tedy spise, jak se k nim dostat

2* patrony na napinani jsou ve sloupku u navijaku pasu?

3* kde je nejlepsi/nejlevnejsi v Praze koupit tyto kontrolky a event. patrony do pasu (kdybych je tam nenasel).

4* jaky neofiko servis na 406 v Praze (okoli) byste mi mohli doporucit.

Diky moc

petr

no rok 2000 je už novy model takže:

1, v palubce už nema žarovky ale diody a jejich životnost je vic než dlouha ,tady bych chybu nehledal

2,Patrony jsou v zamku pasu , to je to u ručni brzdy , mrkni zespodu sedačky na konektory , často jsou bud rozpojeny nebo maji spatnej kontakt ,hodne lidi to tady resilo napojenim napevno

3,ty patrony vyjdou třeba v Slušticich na vrakovišti autoland na 3500,- za ks , origo od peugeotu je za 5500,-

4,servis Auto Vašenda na Harfě Praha 9 , je to partner clubu a reference najdeš tady na foru a je to fakt klasa

Jako prvni bych zkusil ty konektory ,pokud to nepomuže tak pak zajet k Vašendovi na diagnostiku a pak se uvidi

:papa:papa:papa

[upravil dne 9/9/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pyropatrony jsem také sehnal na Kladně (Stč Kraj) na vrakovišti za 1000Kč kus!

Jestli jsou vystřelené poznáš - budou tak o cca 3-5cm zatažené dovnitř...a pokud bude zmuchlaná gumová bužírka co je lanko od patrony k zámku, kam dáváš pás - je vystřelená...pokud budeš měnit pyropatrony, musíš nechat reaktivovat řídící jednotku na airbagy (za cca 500Kč) a najdeš ji u ruční brzdy v tunelu....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Alek

Pyropatrony jsem také sehnal na Kladně (Stč Kraj) na vrakovišti za 1000Kč kus!

Jestli jsou vystřelené poznáš - budou tak o cca 3-5cm zatažené dovnitř...a pokud bude zmuchlaná gumová bužírka co je lanko od patrony k zámku, kam dáváš pás - je vystřelená...pokud budeš měnit pyropatrony, musíš nechat reaktivovat řídící jednotku na airbagy (za cca 500Kč) a najdeš ji u ruční brzdy v tunelu....:papa

čau chci se zeptat, kde mi řídící jednotku aktivujou za 500? díky za každou odpovšď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkusil bych se zeptat v partnerskejch servisech P-C ... tam to urcite umet budou a budou levnejsi nez servisy koncesionaru ... ovsem na ceny si asi budes muset obvolat (asi jsem moc neporadil, ale treba ti to aspon trosku pomuze) .. jinak seznam servisu zde: http://www.peugeot-club.com/index.php?co=servisy/zeme

[upravil dne 18.9.2007 švejk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...