Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

přední nadkolí


majd

Recommended Posts

Nmáte někdo zkušenosti s montáží předního plastového nadkolí na 306tku sedana rv: 1996. Koupil jsem je přes net a nechce se mi dumat nad tím jak je tam namontovat, zkoušel jsem to tam strčit přes kolo jen tak abych viděl jak to tam sedne a jde to dost ztuha. díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: majd

Nmáte někdo zkušenosti s montáží předního plastového nadkolí na 306tku sedana rv: 1996. Koupil jsem je přes net a nechce se mi dumat nad tím jak je tam namontovat, zkoušel jsem to tam strčit přes kolo jen tak abych viděl jak to tam sedne a jde to dost ztuha. díky za radu

přizvedni si auto heverem staci kousek apak to tam das v pohode , jinak to nadkoli z větší časti drži diky plastovym přichytkam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

já jsem to taky zkousel přes nasazeny kolo,ale sance to tam dobre uchytit byla o prsty.Zato kdyz jsem sundal kolo slo to jako po másle.Zacal jsem nasazovat od strany dveri ve prostredoblouku mi vysla dira o 1cm vedle,tak jsem ji udelal ovalnou(slicovou) a koncil jsem dole pod spojlerem u trojuhelniku pod mlhovkama.Taky jsem je mel po zime rozbity.A je to supr.Radek

mam sice model 99-00 ale montage by mela být stejná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi tak jsem to zkoušel,dokonce jsem s tím byl i v servise ale výsledek byl takový že jsem je poslal zpět a objednal origoš, stojí sice dvakrát tolik (700 ks) ale tamty o Kelly vůbec neseděli a ta cena není zase tak otřesná. jako by byl krátký ten oblouk. už se těším až mi zavolají ať přijedu na montáž:) ,je to strach jezdit bez nich a čekat až mi nějaký kus asfaltu něco urazí. Ale díky za rady!:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...