Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Do jakého Peugeota se montovalo toto rádio?


Marcel505

Recommended Posts

Původně zaslal: Zdeňour

309ky taky měly 4 repráky, takže jestli to má výstup na 2 tak 309 ne

Ale když se to rádio napojilo na 4 repráky (a bylo určený pro dva) tak to taky utáhlo... :)

Původně zaslal: vix

já bych tohle řadil někam do 505 a podobnejch pleček

Právě že 505ky neměli ISO koncovku, ale takové divné konektory (možná to měli i 205ky a 309ky)...

No s tou plečkou - si to ještě řekneme... :grr

Původně zaslal: PeterG

ja si myslim ze to neni fabricke radio. jedna sa o nejaky thaiwansky vyrobok z konca 80, pociatku 90 rokov, ktory sa predaval na trhu. a ten napis peugeot na krytke mechaniky nemusi znamenat nic. len to ze vyrobca to tam napisal, aby si to kupili ludia co maju peugeota.

si vsimnite ten dizajn, prevedenie, tu zlatu nalepku

Teda, PetereG, ty budeš mít asi pravdu! Tohle by mě nikdy nenapadlo !!!

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No to není zlatá nálepka, ale žlutá nálepka, a zakrývá šroubek regulace ladění skoro na každém analogovém rádiu, na Taiwan bych to rozhodně netipoval kvuli nálepce.

Marceli, je možny udělat foto toho štitku zvrchu, ať tam je co tam je?

[upravil dne 12/9/07 Radek Hurvajz]

Je zlatá jak vánoční stuha.

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Kde máte tu CE značku, já žádnou nevidím???

Viz příloha:

post-0-14109596449479_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No to není zlatá nálepka, ale žlutá nálepka, a zakrývá šroubek regulace ladění skoro na každém analogovém rádiu, na Taiwan bych to rozhodně netipoval kvuli nálepce.

Marceli, je možny udělat foto toho štitku zvrchu, ať tam je co tam je?

[upravil dne 12/9/07 Radek Hurvajz]

Je zlatá jak vánoční stuha.

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Kde máte tu CE značku, já žádnou nevidím???

Viz příloha:No tou žlutou nalepkou jsem myslel tu malou kulatou, a puvodní pisatel myslim taky. Jo a CE už vidím;)

[upravil dne 13/9/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No tou žlutou nalepkou jsem myslel tu malou kulatou, a puvodní pisatel myslim taky. Jo a CE už vidím;)

[upravil dne 13/9/07 Radek Hurvajz]

Sorry, že jsme detailista, ale ta malá kulatá mi přijde jako oranžová... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No tou žlutou nalepkou jsem myslel tu malou kulatou, a puvodní pisatel myslim taky. Jo a CE už vidím;)

[upravil dne 13/9/07 Radek Hurvajz]

Sorry, že jsme detailista, ale ta malá kulatá mi přijde jako oranžová... :myslim

Jo na ty novy fotce je oranžová, bývají běžně žluté, a asi i oranžové, na ty první fotce vypadala do žluta, tak jsem myslel že standartní barva. Náhodou zbytek modelového označení by jsi nikde nenašel?

[upravil dne 13/9/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Sorry, že jsme detailista, ale ta malá kulatá mi přijde jako oranžová... :myslim

Jo na ty novy fotce je oranžová, bývají běžně žluté, a asi i oranžové, na ty první fotce vypadala do žluta, tak jsem myslel že standartní barva. Náhodou zbytek modelového označení by jsi nikde nenašel?

[upravil dne 13/9/07 Radek Hurvajz]

Zvláštní situace - ty máš pravdu se žlutou a já s oranžovou... :)

To označení bylo už takhle strhlé.

Ale už si opravdu začínám myslet, že je to nějaký taiwanský šmejd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Sorry, že jsme detailista, ale ta malá kulatá mi přijde jako oranžová... :myslim

Jo na ty novy fotce je oranžová, bývají běžně žluté, a asi i oranžové, na ty první fotce vypadala do žluta, tak jsem myslel že standartní barva. Náhodou zbytek modelového označení by jsi nikde nenašel?

[upravil dne 13/9/07 Radek Hurvajz]

Zvláštní situace - ty máš pravdu se žlutou a já s oranžovou... :)

To označení bylo už takhle strhlé.

Ale už si opravdu začínám myslet, že je to nějaký taiwanský šmejd...No možný to je, proto to nikdo nezná, na tržnících se dříve prodávali věci s opravdovýmy jmeny, až časem se to jmenovalo třeba Paugaot:D:D Hlavně tu kombinaci ladění klasickym kondenzátorem přes šňůru a k tomu digitalní display kterej ukazoval vždy jinou frekvenci než byla skutečně naladěná, nikdo jinej než Taiwan nebo Čína vymyslet snad ani nemohl

[upravil dne 13/9/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No možný to je, proto to nikdo nezná, na tržnících se dříve prodávali věci s opravdovýmy jmeny, až časem se to jmenovalo třeba Paugaot:D:D Hlavně tu kombinaci ladění klasickym kondenzátorem přes šňůru a k tomu digitalní display kterej ukazoval vždy jinou frekvenci nikdo jinej než Taiwan nebo Čína vymyslet snad ani nemohl

[upravil dne 13/9/07 Radek Hurvajz]

Pravda.

To ladění - First Austria, že? To bylo teda rádio...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No možný to je, proto to nikdo nezná, na tržnících se dříve prodávali věci s opravdovýmy jmeny, až časem se to jmenovalo třeba Paugaot:D:D Hlavně tu kombinaci ladění klasickym kondenzátorem přes šňůru a k tomu digitalní display kterej ukazoval vždy jinou frekvenci nikdo jinej než Taiwan nebo Čína vymyslet snad ani nemohl

[upravil dne 13/9/07 Radek Hurvajz]

Pravda.

To ladění - First Austria, že? To bylo teda rádio...

Tak tak First, a tomu podobné značky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych rekl, ze ho nekdo pred chvili vymontoval z fabie na parkovisti :-), ne sranda, ted vazne, videl jsem to v jednom starym polskym fiatu.............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...