Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

onefunkční tevírání kufru u 206SW


grojda

Recommended Posts

Zdrávím všechny pežotáře,

poradá mi prosím někdo s následujícím problémem u 206SW?

Pokud chci otevřít dveře kufru, ozve se známe cvaknutí, rozvítí se světlo v kufru, ale kufr nejde otevřít. Auto se ale tváří, že kufr je otevřen, takže nelze otevřít ani samostatné okno dveří kufru a auto nelze ani zamknout, protože při pokusu o zamčení se ihned zase odemkne. Po nějaké době, i když display hlásí stále otevřené dveře kufru, jde alespoň oteřít okno kufru a auto lze i zamknout.

Peugeot 206SW, 1,6/16V, r.v.2003

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

ahoj, vypada to ze ti nevyskakuje zamek uplne nadoraz zkus ho necim ja je WDéčko prostříknout a rucne s nim zahybat. taky muzes zkusit pozaviart auto a odpojit ho na chvili od baterky a zase pripojit takhle jsem to vyresil ja kdyz se mi to jednou kouslo ale u tebe si myslim podle toho co pises ze to bude mechanicka zavada. dej vedet jak jsi dopadl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kolegové SWéčkáři,

dík za reakce - problém zdá se vyřešen. Vznikl asi takto:

Manželka zavřela víko kufru zřejmě až příliž jemně, takže se kufr zavřel a znovu nešel otevřít, ale pravděpodobně nedošlo k přepnutí nějakého přepínače v zámku, který indikuje zavření kufru, takže pro elektroniku se jevil kufr stále otevřený. Nějaké dotlačování dveří nepomáhalo, nakonec jsem otevřel okno kufru a vší silou jsem se zhoupnul na rámu tohoto okna, což zřejmě vedlo k přepnutí toho přepínače. Od té doby OK. Z toho pro mne plyne, že přehnané šetrné zacházení může někdy víc škodit než prospívat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ale zase kdyz ty dvere pustis z vetsi vysky tak to je mazec rana :-D ... ja je poustim tak cc 5cm od dovreni a pekne klapnout a zavrou se ;-)

jinak taky vam tak vsecko v interieru rezonuje a drnci ? (vyplne dveri, kaplicka nad volantem, na palubakem, plasty v kufru) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajsik

jj ale zase kdyz ty dvere pustis z vetsi vysky tak to je mazec rana :-D ... ja je poustim tak cc 5cm od dovreni a pekne klapnout a zavrou se ;-)

jinak taky vam tak vsecko v interieru rezonuje a drnci ? (vyplne dveri, kaplicka nad volantem, na palubakem, plasty v kufru) ?

No k těm pátým dveřím, opravdu vzpěry jsou dost slabé na váhu dveří, nebo páni kostruktéři špatně spočítali umístění spěr:myslim, každopádně jak říkáš přidžet asi 5 - 10 cm a pustit.:D

No a k interiéru, taky mě to leze na nervy, protože na hodně rozbité cestě je to hrůza- pod kapličkou výden od větráku i když přechod je na molitanu, se tam sluneční clona,ale největší děs zavěšení bezpečnostních pásu, které jsou až moc na volno a klepou jak o duši, ale kdyby byly v česke republice cesty jak mají být:grr, tak je v autě klid :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: ajsik

jj ale zase kdyz ty dvere pustis z vetsi vysky tak to je mazec rana :-D ... ja je poustim tak cc 5cm od dovreni a pekne klapnout a zavrou se ;-)

jinak taky vam tak vsecko v interieru rezonuje a drnci ? (vyplne dveri, kaplicka nad volantem, na palubakem, plasty v kufru) ?

jj, drnci úplně všechno. I kdyz nejaky zvuky se mi povedlo odstranit po tom, co jsem přišel na to, že vychází od osvětlení interiéru. Otevřek jsem to, zavřel a bylo to OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...