Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo bude první?


Jirkap

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Berkoff

covece za tech 900 neco ta cerna neni spatna akorat skoda ze na peugeot.cz uz je, ale neni u ni nic, ani cena ani nic, skoda no, byt na prodej tak uz bych nad ni remyslel ...

Cena od základu by se měla pohybovat kolem 750 000 - 800 000 Kč...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Alek

Původně zaslal: Berkoff

covece za tech 900 neco ta cerna neni spatna akorat skoda ze na peugeot.cz uz je, ale neni u ni nic, ani cena ani nic, skoda no, byt na prodej tak uz bych nad ni remyslel ...

Cena od základu by se měla pohybovat kolem 750 000 - 800 000 Kč...:papa

a na tu cenu a vybavu v zakladu si přišel kde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

možná by nebylo do věci spojit tuto sekci s adekvátním forem na www.citroeny.cz a přesně modele C-Crosser

Už mám takový pocit, že to trošku přehnali - jediný rozdíl je ve lvíčkovi, nebo ve dvou šípech na adekvátních místech. Tedy co se alespoň vzhledu týká. Další podrobnosti jsem zatím nezkoumal, ale asi to budou dvě úplně stejný auta. Je to holt TPCA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Alek

Původně zaslal: Berkoff

covece za tech 900 neco ta cerna neni spatna akorat skoda ze na peugeot.cz uz je, ale neni u ni nic, ani cena ani nic, skoda no, byt na prodej tak uz bych nad ni remyslel ...

Cena od základu by se měla pohybovat kolem 750 000 - 800 000 Kč...:papa

a na tu cenu a vybavu v zakladu si přišel kde?

Jj, tak to kdybych věděl....někde jsem četl na automobilovém serveru....fakt už nevzpomínam kde....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: svanovsky

Ahoj,

možná by nebylo do věci spojit tuto sekci s adekvátním forem na www.citroeny.cz a přesně modele C-Crosser

Už mám takový pocit, že to trošku přehnali - jediný rozdíl je ve lvíčkovi, nebo ve dvou šípech na adekvátních místech. Tedy co se alespoň vzhledu týká. Další podrobnosti jsem zatím nezkoumal, ale asi to budou dvě úplně stejný auta. Je to holt TPCA

No, tos trošku přehnal. ;) Rozdíl je, řekl bych, větší, než mezi C8 a P807. Ostatně, ten Citrouš je podle mě podstatně povedenější, asi nejhezčí gazík, a to je absolutně nemusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...