Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Blinkry


pumpa

Recommended Posts

Zdravím, měl bych na vás prosbu o radu. Máme Peugeota 307 asi 4 roky a nebyly s ním žádné problémy. Tedy až do okamžiku, kdy po smrti otce začala s tímto vozidlem jezdit máti. Asi před 14 dny se jí povedlo nějakým (pro mě záhadným) způsobem rozbít mechanismus ovládání blinkrů. Páčka při spuštění blinkrů drhne (mám pocit jako by šla přes zuby), při vyrovnání volantu se blinkry nevypnou. Měli jste někdo podobnou závadu? A nevíte kolik by oprava mohla stát? Známý nás strašil, že by oprava mohla stát až 15 000. Za info předem díky

[upravil dne 9.9.2007 pumpa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pumpa

to kong: auto je rok výroby 2003, 1.6 16V. Doufám, že to bude jen ta páčka, problémů bylo letos už dost:(

ja měl ten samy problem s 307 Muxem , shaněl jsem ten kde leva pačka sblinkry , světly a prstencem na mlhovky a prava packa autostěrače a ovladani pal. počitače na autě bez ESP , a tady jsem sehnal uplně novy org. zabaleny za 2500,- a funguje luxusně .

zkus zavolat , ma tam toho hodně , je to v Kladně

603 237 955

a dej pak vědet jak jsi dopadl.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pumpa

Zdravím, měl bych na vás prosbu o radu. Máme Peugeota 307 asi 4 roky a nebyly s ním žádné problémy. Tedy až do okamžiku, kdy po smrti otce začala s tímto vozidlem jezdit máti. Asi před 14 dny se jí povedlo nějakým (pro mě záhadným) způsobem rozbít mechanismus ovládání blinkrů. Páčka při spuštění blinkrů drhne (mám pocit jako by šla přes zuby), při vyrovnání volantu se blinkry nevypnou. Měli jste někdo podobnou závadu? A nevíte kolik by oprava mohla stát? Známý nás strašil, že by oprava mohla stát až 15 000. Za info předem díky

[upravil dne 9.9.2007 pumpa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pumpa

Zdravím, měl bych na vás prosbu o radu. Máme Peugeota 307 asi 4 roky a nebyly s ním žádné problémy. Tedy až do okamžiku, kdy po smrti otce začala s tímto vozidlem jezdit máti. Asi před 14 dny se jí povedlo nějakým (pro mě záhadným) způsobem rozbít mechanismus ovládání blinkrů. Páčka při spuštění blinkrů drhne (mám pocit jako by šla přes zuby), při vyrovnání volantu se blinkry nevypnou. Měli jste někdo podobnou závadu? A nevíte kolik by oprava mohla stát? Známý nás strašil, že by oprava mohla stát až 15 000. Za info předem díky

[upravil dne 9.9.2007 pumpa]

Já jsem to rozebral a spravil (popsáno v "Páčky v P307"). V servisu peugeot stojí celý prstenec s prací podle vybavení opravdu 12 až 15 tisíc. Replika se dá sehnat za cca 7.500,- (je to Valeo). Podívej se např. na www.autobenex.cz/katalog/valeo_packy/info/index.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...