Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Imobilizér


ferokulda

Recommended Posts

Zdravim. Tak jsem se stal také hrdým majitelem Peugeota 106 (r.v. 1996, 3 dv.). Vlastním ho zatím jen 3 dny, a proto se chci zeptat na imobilizér, kterej je tam. Předešlý majitel na něj nevěděl kód (byl to 2 majitel). Ale auto normálně jezdí, jde normálně nastartovat. Na imobilizéru bliká furt červená LED dioda (nevim, jestli je odpojená klávesnice-jak se to pozná?) Tak jsem se chtěl zeptat, jestli se něco stane, když tu možná vypojenou klávesnici zapojim, nebo, je-li už zapojená, pokusim se o změnu hesla (starý heslo bych dal 1111). Stalo by se něco, kdyby to starý heslo nebylo 1111, ale nějaký jiný? (Zablokuje se něco, když při změně hesla nezadam správně starý heslo)?

Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ferokulda

Zdravim. Tak jsem se stal také hrdým majitelem Peugeota 106 (r.v. 1996, 3 dv.). Vlastním ho zatím jen 3 dny, a proto se chci zeptat na imobilizér, kterej je tam. Předešlý majitel na něj nevěděl kód (byl to 2 majitel). Ale auto normálně jezdí, jde normálně nastartovat. Na imobilizéru bliká furt červená LED dioda (nevim, jestli je odpojená klávesnice-jak se to pozná?) Tak jsem se chtěl zeptat, jestli se něco stane, když tu možná vypojenou klávesnici zapojim, nebo, je-li už zapojená, pokusim se o změnu hesla (starý heslo bych dal 1111). Stalo by se něco, kdyby to starý heslo nebylo 1111, ale nějaký jiný? (Zablokuje se něco, když při změně hesla nezadam správně starý heslo)?

Díky za odpovědi.

Po připojení se auto zablokuje a dokud nezadáš správnej kód tak nenastertuješ, a to ani po opětovném odpojení, takže radím nechat tak jak to je. Následná oprava se řeší nějakou upravou v řidicí jednotce nebo její výměnou a není nejlevnější.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...