Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

čo znamená toto - ooo------????


roxbury7

Recommended Posts

Původně zaslal: Tomášik

No mňa tento týždeň čaká výmena práve tých vodor. tyčiek na zad. náprave. Problém je, že som na tom teraz dosť biedne s financiami, tak by som si tú geometriu rád ušetril.

Dotaz je - spravím veľkú blbosť, keď spravím na excentri proste risku a nastavím geometriu po výmene na rovnakú úroveň, ako bola pôvodne?

Tú zadnú nápravu som už pozeral niekoľkokrát - ako vlastne funguje to natáčanie?

Nějaký ten den se dá jezdit s nastavením od oka....teda pokud 300km denně....to je jiná:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som to obvolával. Cena tyčiek platí, zajtra idem známemu na výmenu, ten to spraví "za hubičku" :D no a 1.500,- stojí geometria v Peugeote, mám ešte jedného, čo má síce analógovú, ale vraj mi to nastaví za max. 900,-, tak to dám všetko porobiť ako sa patrí, aby ste ma tu neukameňovali... ;):D

Každopádne díky za rady! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sa Vám idem pochváliť - tyčky sme včera vymenili a... ticho, to ticho!!!;):D

Normálne to auto nepoznávam, niekde nič nebúcha, neklepe, no proste NÁDHERA!!! :super

Tie excentre sme síce nastavili tak, ako boli pôvodne, ale mali ste pravdu, sa mi zdá, že na rovnej ceste to je teraz také nekľudnejšie ako predtým, takže poobede idem na tú geometriu.

Díky všetkým za rady a pripomienky! :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Původně zaslal: Tomášik

Tak sa Vám idem pochváliť - tyčky sme včera vymenili a... ticho, to ticho!!!;):D

Normálne to auto nepoznávam, niekde nič nebúcha, neklepe, no proste NÁDHERA!!! :super

Tie excentre sme síce nastavili tak, ako boli pôvodne, ale mali ste pravdu, sa mi zdá, že na rovnej ceste to je teraz také nekľudnejšie ako predtým, takže poobede idem na tú geometriu.

Díky všetkým za rady a pripomienky! :papa

Jj ta neklidná jízda je rozhozenou geometrií, také jsem si dělal tyčky sám doma - potom zajel na geometrii a nejen, že auto se tiše pohybuje, také se hezky zklidnilo...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...