Sign in to follow this  
Followers 0
Přema

POVODEŇ 2007 !!!

20 posts in this topic

Tak pár foteček pro zajímavost.......KRNOV,SEV.MORAVA

post-0-14109596360844_thumb.jpg

no, jestli bude něco podobnýho v Plzni (jakože řek je tady na to víc než dost), tak si asi budu muset dát vejš sání (teď mám kónickej filtr vedle pravý mlhovky což na žádnou velkou vodu není) :)

jinak doufam že už sis vystěhoval sklep jaks včera psal :nevim. držte se.

No tož to vám nezávidím, ale snad už to klesá nebo ne ?? V okolí Olomouci konečně přestalo chcát ráno - teď už se jen můžem "těšit" co sem přiteče............

Původně zaslal: mifa

Přemo a jak seš na tom ty?Musel jsi už stěhovat?A leze to nahoru,nebo už dolu?

Dík za optání ale zatím jsem nemusel stěhovat....ale ten most jak je na 6 fotce tak to je tak asi 100 m od baráku....:grr:grr vypadá to že to zatím nestoupá ale doufám že zase nezačne pršet,jinak to je venku....

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: mifa

Přemo a jak seš na tom ty?Musel jsi už stěhovat?A leze to nahoru,nebo už dolu?

Dík za optání ale zatím jsem nemusel stěhovat....ale ten most jak je na 6 fotce tak to je tak asi 100 m od baráku....:grr:grr vypadá to že to zatím nestoupá ale doufám že zase nezačne pršet,jinak to je venku....

Prema: ted jsem prijel z Ostravy a myslel jsem zrovna na Tebe - kua drzte se, Odre chybi uz cca pul metru a je venku z brehu :-( Od 5:00 je 3 stupen povodnove aktivity

Nastesti my mame "jenom" trochu vody ve sklepe, ovsem hur jsou na tom znami, ted si dam obed a ficim tam s cerpadlem :(:bojim:bojim:bojim

Ted jsem to četl, a chtěl to sem dát, je to síla, vubec těm lidem tam nezávidím. Je to děs, každou chvíli se to opakuje:(

Dnes ale celý den nepršelo takže se to uklidňuje...Jinak Zátor byl v noci evakuován prý...Osoblahu to vzalo fest a Linhartovy byly také s časti evakuovany...U nás v Lichnově se udajně kolem 02:00 na spodní straně take vylel potok naštěstí je to spíš o sklepech než o domech.Kolem 08:00 už byl zase zpatky ve žlabu...Teď tu svití sluničko tak jen ať se snaží a vysouší

no v 97 mym to taky začalo od vrchu:(

držte se !

No nevím ale začalo opět trošku pršet...Snad to bude už jen zahradnický deštík bez větru ...Předevčirem už sme museli za super větru a deště spravovat střechu když nam uletěl plech a trefil tatovo auto...Jinak zažil sem obě povodně jak 96 tak 97 ještě když sem bydlel v Zatoře ale naštěstí 96 to odnesla cesta a o rok později spodní čast vesnice....http://www.zator.cz/index.php?akce=povodne〈=cz