Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

oválné repro na 106


Sirael

Recommended Posts

Čaute, dotázek

Chtěl bych do předních dveří něco malinko většího než 13cm repráky.

Má smysl, stříhat plech a dát tam \"naštorc\" nějaký oválný repráky nabo repro s větším průměrem.

Jaký je to s odhlučněním dveří, nebude to moc rezonovat?

Měl byste někdo oválnou šablonu, kterou bych vystřihl a přiložil na plech a zjistiljestli mi to bude krýt plast?

díkec ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bude to naprd ... tento vikend jsem rozebral cele dvere a kdyz jsem to cele odhlucnil tak zaclo rezonovat zrcatko ... a potom uchyceni el. stahovani okna ... je to zabite v tak levnych autech pomuze leda udelat cely dverni box znova. Krom toho jak to jednou serves calouneni tak ty plastove cudliky uvolnis. Doporucuji je rovnou vymenit jinak ti zas bude rezonovat calouneni...

PS: a to mam blbe sonaky 45W RMS ktere zivim z Panasonica 4x50 MOSSFET (cca max 15watt RMS)

ja ten boj uz vzdal ... jedine reseni je poradna tuba do auta, ale to zas rezonuje spzetka... :) a zadni plato.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rezonuje v aute skoro vsechno. Je to na rozmontovani dvou tretin auta a na tyden. SPZka lze vyresit podlozenim a dvere muzou rezonovat uz jen kvuly sw v kufru :-). Vetsinou se tlumy. Plechy zevnitr, tahla a tapec (vetsinou se delaji cele doorboardy nove). Pak zacnou skakat malickosti jako jsou SPZ zrdcatka apod.

Ovaly do dveri ne. Jsou staveny na vetsi ozvucnici (kufr) a proto je mozne, ze budou hrat jeste hur nez ty 13.

Ty mas 13tky ve dverich. Kurna ja tam mam 10 a nechci rezat a vrtat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No abych řekl pravdu, 10 tam mám taky ale smířil jsem se s tím, že 13 nebude tak hrozná úprava, nastřihnout a ohnout, ale chtěl sem vědět, co ty ovály, ale když je to jak říkáš, nastříhnu to na ty 13 a zkusím si trochu pohrát s taperícem

díkec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Ozivil jsem toto tema, abych vsem majitelum 106ek sdelil nasledujici udaj. Jeden muj kamarad z autohifi.cz me nahlodal, protoze nalezl udaj v katalogu, ze ve 106 je v prednich dverich repro ne 10cm, ale 13cm. Potvrdil mi to i po osobnim skouknuti. V 13kach repro se da vybirat o mnoho lepe nez v 10cm a me to vcera prislo jako bomba udaj. Takze Sirael nebudes stejne jako ja muset rezat dvere:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...