Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zas..ný počasí


Hadra

Recommended Posts

Původně zaslal: aka

kurt...no myslim, ze az budu mrznout nekde sama VE stanu, bude mi dost lito, ze me nikdo nezahreje....ale to je ponekud OT.....

Jo tááák, takže Stano nejede? No tak to nechápu, co tam budeš sama dělat, ale jak chceš, když jsem byl mladej, tak jsem tady dělal různý blbosti. ;)

A propos: tady taky už druhý den prší, ale nic hrozného se neděje - a zřejmě ani nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cele leto krasne. naplanovali jsme na jeden vikend v srpnu vymenu komplet strechy (i krovy). samozrejme behem tech par dnu co byla strecha dole, spadlo tolik vody v tak kratkem case, ze to u nas nepamatuju. plachty sice byly, ale byl to vzdycky takovy rachot a fofr, ze se to nedalo stihat zakryt.....hruuza :bojim strecha uz sice stoji, ale mokry stropy apod. u nas zadny tok neni, ktery by ohrozoval nase domovy, ale poznal jsem jak je lidem kdyz jim tece do baraku a modlej se, aby prestalo prset...a ono prsi cim dal vic... ted koupit poradnej odvlhcovac a susit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: barenst

Tak a tady u nas zase jezdi hasici a cekaji na vodu z Jeseniku (ostrava koblov )

No snad bejváš ve vyšším patře.

Dost dobře nechápu, jak ti nešťastíci můžou před kamerou říkat : "No měli jsme tu povodně v květnu /příklad/ a teď to tu máme zas".

To je opravdu na mašlu.

Nedovedu si představit že by se mi toto stalo a zaplavilo mi to můj starej domek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...