Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zas..ný počasí


Hadra

Recommended Posts

Tak jak je v ostatních končinách republiky? Prostějov hlásí neustálý déšť, mám kompletně promočenou stavbu a přitom jsem chtěl dělat věnec a stropy. Zítra jedu do Zlatých hor na Jesenicko a jsem zvědav jak tam bude, když je tam ten stav ohrožení. Sakra práce. Čím to je, že jsou takové výkyvy počasí, v létě hice jako prase, v září 10 stupňů a deště?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě to počasí pěkně štve. Zrovna mám volno, chtěl sem něco dělat na autě, jenže nemám garáž a v tom neustálym dešti na to fakt není nálada. To sem si plánoval,že zítra pojedu na tuning show do Blatný,jenže když je takovýhle počasí,tak na to není nálada. Vstával sem dnes v 530 a už pršelo, a teď když koukám z okna,tak prší stále :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak pro zajímavost, v úterý jsem jel odpo busem pro auto k mechanikovi, když sem nastupoval,tak pršelo jak sviňa, v půlce cesty najednou krásně slunečno a když sem přijel k mechanikovi,tak tam sněžilo s deštěm :super:mrk, uválel sem si sněhovou kouli a jel domů a už zase bylo hezky. bylo to po cestě 50km dlouhé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: MatrixChose

Tak to je fakt zajimavý, tady dneska sprchlo tak na pul hodky a za chvilku silnice hned sucha...

Tak tady chčije beze srandy už 30 hod........:grr:grr:grr Severní morava,Krnov.

Je jako pravda že včera pršelo asi 3 - 5 hodin, ale co to je, jak koukám proti Vám. Dneska jsem hledal psa po venku (pole, les. louka) a až na les a louže skoro sucho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: MatrixChose

Tak to je fakt zajimavý, tady dneska sprchlo tak na pul hodky a za chvilku silnice hned sucha...

Tak tady chčije beze srandy už 30 hod........:grr:grr:grr Severní morava,Krnov.

Je jako pravda že včera pršelo asi 3 - 5 hodin, ale co to je, jak koukám proti Vám. Dneska jsem hledal psa po venku (pole, les. louka) a až na les a louže skoro sucho.

Tak to ti tiše zavidím.....já se pomalu chystám na nejhorší....okolo našeho města tečou 2 řeky a jedna už je vylitá,naštestí ta ode mě dál....ale nevím co udělá ta druhá přes noc....tu mám vedle baráku:grr:grr:grr

[upravil dne 6-9-07 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: MatrixChose

Tak to je fakt zajimavý, tady dneska sprchlo tak na pul hodky a za chvilku silnice hned sucha...

Tak tady chčije beze srandy už 30 hod........:grr:grr:grr Severní morava,Krnov.

Je jako pravda že včera pršelo asi 3 - 5 hodin, ale co to je, jak koukám proti Vám. Dneska jsem hledal psa po venku (pole, les. louka) a až na les a louže skoro sucho.

Tak to ti tiše zavidím.....já se pomalu chystám na nejhorší....okolo našeho města tečou 2 řeky a jedna už je vylitá,naštestí ta ode mě dál....ale nevím co udělá ta druhá přes noc....tu mám vedle baráku:grr:grr:grr

[upravil dne 6-9-07 Přema]

Hmm, tak to te celkem lituju, taky bych se bal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já doufám, že do toho Vrbna pod Pradědem a následně Zlatých hor nějak projedu. Chudáci lidi co jsou vyplavení. Mně stačila na jaře zahrada. Kdyby alespoň bylo teplo, ta svinská zima mně ubíjí. A začíná nám stavařská sezóna. jsem zvědav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuná Bigoš Severní Čechy Chomutovsko. Chlapci vůbec Vám to nezávidím, viděl jsem zprávy - jedná hrůza. Je to blbý psát ale tady ani kapka. Jo v úterý na Božáku chumelenice ale top byly jen přeháňky. Od té doby nic. Mě to za poslední dva měsíce vycáklo 5xna chalupě zahradu, garáž dvůr - a to je žatecko nejsušší místo v ČR:myslim:myslim. Žádný potok, žádná řeka, najednou červený bahýnko z polí a bylo to.Proto držím palce ať se voda navrátí tam kam patří - do koryt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...