Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém při tankování do 206tky


priborsky

Recommended Posts

Při tankování benzínu do 206tky mi vždy vycvakává tankovací pistole, takže natankování by? několika litrů je zábava na několik minut. Domnívám se že by to mohl být problém s odvzdušněním palivové nádrže, ale nevím kde toto odvzdušnění hledat, popřípadě jak tento problém řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem priborsky

Při tankování benzínu do 206tky mi vždy vycvakává tankovací pistole, takže natankování by? několika litrů je zábava na několik minut. Domnívám se že by to mohl být problém s odvzdušněním palivové nádrže, ale nevím kde toto odvzdušnění hledat, popřípadě jak tento problém řešit.

Mohu potvrdit. Asi to dělají všechnu P, protože natankovat moji 406 taky nejde a to nikde v republice ani v cizině. Určitě už to někdo nějak vymyslel. Poraďte!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to nedělá na mém P306, tam nemám problém, ale na služební Oktávce téměř pořád - takže to není jenom bolest Pežotů. Služebně jezdím hodně po celé ČR, takže jsem vypozoroval - nemám problém s natankováním na benzinkách Shell, Aral, horší to je u OMV, a u no-name jak kdy, z 80% spíš problémy. Co s tím nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pracuji na JETce a tenhle problém je ůplně normální. Jedná se o spětné odsávání par ( rekuperace ) z nádrže od zákazníka zpět, do podzemních nádrží. Prostě v nádrzi je hodně par a nestíhá to odsávat. Stačí natočit pistoli o 45° a problém je na 100% vyřešen. To by jste koukali, jak někteří lidi šílej: ,,Vy to máte tozbitý, už sem nikdy nepojedu......... ,, pak tam příjdu a ??? Je to v poho :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...