mares

Testování pneu za mokra

17 posts in this topic

Již několikrát se tady rozebírala kvalita pneumatik, ale jenom za sucha.Dnešní přívaly deště otestovaly všechny pneumatiky přímo v akci za mokra. Jak se vám jezdí za mokra?

No každopádně pnuematiky na 605 už mají po životnosti, na mokru v záběru auto střílí do boku. Blbej pocit.

Já jsem s pneu ma mokru spokojen. Nejezdím jako šílenec, ale když porovnám jak drželo předešlé auto s univerzály a současné auto s Dunlop SP30, tak je to nebe a dudy. Zatím mi "klouzly" jen jednou a to když mi nějakej pitomec vyjel před nosem z vedlejší. ABS zafungovalo a s klidem jsem ho dobrzdil, řádně protroubil a problikal.

s mými Goodyear Hydragrip je to paráda. Jsou to gumy určené přímo "na vodu". Při průtrži mračen jsem asi před 14 dny jel z Humpolce do Pelhřimova 70 km/h a nepocítil jsem co je aquaplaning. Rychleji to nešlo, stěrače už pomalu nestíhaly.

Continental na 405 držej jak přibytý. V zatáčkách OK. Jediný kdy ustřelili bylo při odbočování vlevo, když jsem vlítl tramvaji na koleje:D

Původně zaslal: Mefisto86

Continental na 405 držej jak přibytý. V zatáčkách OK. Jediný kdy ustřelili bylo při odbočování vlevo, když jsem vlítl tramvaji na koleje:D

Koleje sou zrádný. Stačí když sou mokrý a brzdit se na nich absolutně nedá.

GOODYEAR Eagle F1 taky v poho. V podzemnich garazich to na tom hladkym betonu (nebo co to je) sice trochu klouze kdyz je mokro, ale jinak parada!

Tady je zatím sucho,a na mokru se mi jezdí blbě,páč po letošní sezoně se rozloučím s pneu,už to mají za sebou a na příští rok mám již koupené jiné.

Dnes som absolvoval 320km na Sluzobnej ceste stale prsalo mam MICHELIN Energy absolutna spokojnost drzali ako klieste doporucujem

Je potřeba volit pneu s širšími obvodovými drážkami. Mám CONTINENTAL ECO EP 2 a jsou OK.

Dunlop SportMAXX: V pátek 1100 km v dešti, mlze - žádný problém.