Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Tomáš1

Pouzdra řadící tyče.

11 posts in this topic

Nazdárek ve spolek mám dotaz. Kolik stojí pouzdra ty co jsou na konci řadící tyče. Mám novou spojku ale jak mám vůli v řadičce tak občas rychlost nedotáhnu do konce a ozve se ten hnusnej zvuk grrrrrr:(

Pouzdra vyměnim a doufám, že to pomůže.

Dík

To Tomaš1: A sinchrony máš OK? Poznaš to tak že bez sešlápnuté spojky se pokusíš zařadit. Pokud řadící páka ti bude klást odpor na jednotlivých rychlost. stupních (mimo spátečky) tak je vše OK ale když při působení tlaku na řadící páku se ozve rachot zubů grrrrrr tak jsou sinchrony v hajzlu. ČUS MAXIM

Sinchrony jsou ok strejda to testoval, spojka je komplet nová ale je vůle v řadičce tzn. zařadim ale díky té vůli není rychlost v té správné poloze a já pouštím spojku a najednou grrrrr. Musím víc zatáhnout za řadičku a je to ok.

Nevíte tedy někdo kolik ty pouzdra stojí? Někdo to tu uz psal ale nenašle jsem to.:(

tusim, ze myslis ty pouzdra nan tech 2 radicich tahlech od prevodovky ke \"kulise\"

Tak to te asi zlkamu, bo ty tycky se prodavalji asi jen cele a stoji kolem 500,- .Ted nevim , jestli jen jedna nebo obe...

Čau, taky jsem chtěl měnit ty tzčky (vymleté pouzdra) když jsem měnil spojku a taky jsem se dozvěděl, že musíš koupit celé tyčky a tuším, že jedna stála500 nebo 600kč jak psal voštík

No tak to je docela nařez to je další litr tak to se na to pekne vys... Musím hold šlapat pořádně spojku a hlídat je-li rychlost na správnem místě. :mad:

A ještě otázečku: mění se to dobře?

no... na 8V je to pohodka.... sundas dekl svodu s boxem na filtr (pokud tam je) a muzes loupat pernicek...

U ´Mi pauvr je to horsi, ale snad taky tak nejak podobne proveditelne... Pro tebe by to mozna, skrze tu podelanou vacku od vyfukovych ventilu, bylo lepsi na to jit zespodu.. nevim, ael jestli je tam na to misto....... Normalne vemes 10-13mm klic a zapacis na kazdym tom kloubku - ono to vyskoci skoro samo... :)

Děkuji za info Voštíku a ostatní a ještě se zeptám: existují místa nebo plochy, které se mažou? Přeci jenom je to plocha která se hodně pohybuje a namáhá.

Dík Tomáš

tomas1: No staci to namazat pri montazi. Nejlepe nejakou vodovzdornou vazelinou.... a pak treba az za 5 roku... ty pohyby jsou tam minimalni....