Martensio

Kde najdu jednotku ABS v P307 Break ( svolávací akce )

45 posts in this topic

Kde najdu v Peugeotu 307 jednotku ABS ? Konečně jdu na svolávací akci a pro jistotu si chci označit jednotku ABS, aby jsem měl jistotu,že mi ji v servisu vyměnil.;)

[upravil dne 6.9.2007 Martensio]

A kde si počul o zvolávacej akcii, kde menili jednotku ABS? :myslim:o

Na zvolávacej akcii ktorá práve beží pre 307 sa natiera kostriaci bod ochrannou vrstvou a do konektora priamo na ABS sa natlačí ochranná vazelína a dá sa ochranná nálepka proti vnikaniu vody, nič na ABS sa nemení.

Psal jsem na Peugeot v Českých Budějovicích a podle čísla koroserie mi řekl jaká akce týká mého vozu. Kokrétně mi napsal " Před dvěma měsíci vyšla znovu akce na

kontrolu ABS a výměnu její řídící jednotky. Pro zjištění akce mi zašlete číslo karoserie. " po napsání čísla mi bylo odpovězeno " Na Vaše vozidlo je pouze jedna svolávací akce YEN týkající se výměny počítače ABS "

Tak jsem se objednal na příští týden

Původně zaslal: hnusoba

Na zvolávacej akcii ktorá práve beží pre 307 sa natiera kostriaci bod ochrannou vrstvou a do konektora priamo na ABS sa natlačí ochranná vazelína a dá sa ochranná nálepka proti vnikaniu vody, nič na ABS sa nemení.

No tak to se snad pleteš....

Mám papír ze značkového servisu, kde mi měnili řídící jednotku ABS v rámci téhle svolávací akce akce.

Nebo jsem snad byl uveden v omyl?

Původně zaslal: honza.praha

No tak to se snad pleteš....

Mám papír ze značkového servisu, kde mi měnili řídící jednotku ABS v rámci téhle svolávací akce akce.

Nebo jsem snad byl uveden v omyl?

Já na to jdu teď v pondělí. Informoval jsem se v peugeotu o svolávací akci a podle čísla koroserie se mě týká výměna řídicí jednotky ABS. Tak snad se nepletem :o)

Ale potřebu vědět kde se nacháuí, abych si ji pro jistotu nějak označil a poznal novou :super Nevíte kde je ?

tak to netuším. měl jsem vyčištěné plasty kolem baterie a té elektroniky kolem ní, takže bych usuzoval, že tam něco dělali, ale jestli je to parda nemohu zaručit...

Ospravdlňujem sa, je možné že sa riadiaca jednotka vymení v tejto zvolávacej akcii ale mení sa len vtedy, ak je zatečená a skorodovaná...!

Mne to bolo divné preto, lebo som sa s tým ešte nestretol, zatiaľ nebol na žiadnom aute ktoré som robil problém že sa musela vymeniť :myslim

Ospravdlňujem sa, je možné že sa riadiaca jednotka vymení v tejto zvolávacej akcii ale mení sa len vtedy, ak je zatečená a skorodovaná...!

Mne to bolo divné preto, lebo som sa s tým ešte nestretol, zatiaľ nebol na žiadnom aute ktoré som robil problém že sa musela vymeniť :myslim

V pohodě, když nevím, kde je namohu posoudit jak vypadala. jedinou změnu kterou jsem pozoroval bylo to vyčištění plastů a pak, že je ta ABSka častěji slyšet, že funguje...

Jestli je to dobře nebo špatně už raději neřeším.

Tak jsem volal do mojeho servisu a mého vozítka se svolávačka taky týká. Musím se objednat a auto jim tam na půl dne nechat. Ach jo. :grr

ŘJ ABS se nachází v prostoru před levým předním kolem pod světlem.

díky, tak to sedí. Oni v servisu něco říkali o tom, že se při výměně rozbírá "půl auta" a že to pak nějaký čas trvá....

Původně zaslal: Bohumil

Konkrétně tady : viz obrázek v příloze.

[upravil dne 6/9/07 Bohumil]

To je komfortní odpověd,díkes. Asi nemám šanci to označit a zjistit zda výměna proběhla ;)