hnusoba

207SW už aj v autosalónoch

18 posts in this topic

Tak a konečne nám do autosalónov dorazila 207SW :D

Ospravdlňujem sa za kvalitu fotiek ale bohužiaľ firemný foťák stojí za h***o :D

arkflhv3djylllcuh.jpg

arkfltyn0ajd316bt.jpg

arkfm3bdx37msm9ft.jpg

arkfmbtdkt2dqc761.jpg

arkfmmcof73odsg21.jpg

arkfmzwvpds8vifd5.jpg

Fotky jsou dobrý.

No není to špatný ale to sklo na 5tých dveřích zasahující až na boky se mi moc nelíbí, narušuje to tzv. "klasický pažoutovic vzhled".

Ale je to můj názor, může se lišit od názorů jiných účastníků fóra.

Jo vypada to pekne , 11 jedu do servisu k nam tak jsem zvedavy jestli tam bude rad bych se podival na prakticnost kufru u 206 to bylo bezkonkurencni , to co jsem nalozil do ni se neveslo ani jineho vetsiho auta :)

A tu je kráska plne pripravená :mrk

V skutočnosti je oveľa krajšia ako na fotkách, vyzerala by krásne v červenej farbe a na elektrónoch, poprípade zdvihnutá vo verzii 4x4 :D:D:D

V štandardnej výbave sa však nebude dať otvoriť samostatne okno na piatych dverách ako na 206SW, to bude možné až v príplatkovej verzii :(

Kufor je však pekný a veľký, po sklopení sedadiel je rovný :super

arkhe9bzps27dw8qx.jpg

arkheq08j0pe0mrm1.jpg

arkhf5xt7dpeakls9.jpg

arkhfm836y2fq30w9.jpg

arkhfymydm4yagqq1.jpg

arkhgh89q5vw2145l.jpg

arkhgsz8le19gfxvt.jpg

Tak konečně zas design mého srdce! Naposledy se mi líbila 306 starý typ a 406 nový typ. Od té doby design Peugeotů sice můžu, ale není to takové to pravé, nad čím srdce zaplesá. Tohle už zas je. U mě mooooc pěkný, 207 SW!

Stejně mi to přijde jako protažená 206ka SW...

Stále nemohu tomu designu přijít nějak na chut' - bude mi to muset nějaká hosteska auto předvádějící vysvětlit a ukázat...

proc se peugeot tolik vyziva v takovych megasvetlech? asi aby bylo za co platit kdyz se rozbije zejo... zadni lampa je monstrozni.

Zakúpili sme ako predvádzacie vozidlo aj krásnu červenú 207čku SW a vyzerá oveľa krajšie ako táto ktorú som odfotil :super

Táto farba jej proste nepasuje :roll

Pěkná to se musí nechat :mrk, ale z boku na fotce by lajk mohl říci pěkná 407SW,

ale to je záležitost skoro všech automobilek že různé modely sjednocují v podobný vzhled.

Co mě trochu udivilo, že i když vypadá opticky větší, tak že má menší objem kufru oproti 206SW,

jinač konečné jsou lištičky i na zadních opěradlech, které při sklopení sedadel určitě usnadní šibování

těžších věcí :o

S tím otevíráním okna v pátých dveřích jsou trapní, že je to za příplatek:roll.

Jediné na konec, počítal

jsem s nějakou vychytávkou jako světla ve sloupcích nebo skrytá klika zadních dveří, určitě 207SW nevzbuzuje tak sportovní vzhled již v základu jak tomu bylo u 206SW.