Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik za moje coupátko?


MPavel

Recommended Posts

Zdravím všechny. Nevědel jsem zda to dát do sekce bazar nebo do pokecu, ale myslím, že pokec bude pro toto vhodnější.

Dostal jsem nabídku na koupi mého autí. Ještě jsme spolu nejednali, jen jsem dostal informaci, že by měli potenciální zájem. Moje otázka zní kolik bych za coupátko mohl dostat? Moje představa by byla kolem 180 tis. Je to reálné?

Auto vypadá tak jak vypadá na fotkách v mém profilu, celkově stav bych posoudil jako dobrý, stav interiéru velice dobrý, výbava téměř maximální kromě xenonů a navigace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Špatně jsem se vyjádřil. Já jsem jim zdělil, že auto prodávám a oni mi oznámili, že by ho koupili...

Timto oznamuji, že již nejsem majitelem coupe a je prodáno... Zároveň se bohužel nebudu účastnit peugeot srazu v Kostelci nýbrž peugeota už nemam a ani momentálně nemam čím tam jet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 180 buď rád. A jak píše Oddie - na srazech není auto to nejpodstatnější (ani na republikáčích) ... Např. na kostelec jede asi 7 aut z Prahy, tak se můžeš lidově řečeno přifařit ...

Kdybys chtěl, mám klidně v autě místo (sice vzadu, ale je tam:mrk)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak klidně na kostelec můžeš dorazit i bez auta a kór když jsi z Prahy tak myslím,že to není problém aby tě někdo vzal sebou.... Jestli chces já mám v autě docela dost místa jedu tradičně sám..... :) jestli ti nevadí jet v starý ošklivý 405 :aut :aut :aut :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Tak nějak klidně na kostelec můžeš dorazit i bez auta a kór když jsi z Prahy tak myslím,že to není problém aby tě někdo vzal sebou.... Jestli chces já mám v autě docela dost místa jedu tradičně sám..... :) jestli ti nevadí jet v starý ošklivý 405 :aut :aut :aut :aut

A pomalý ... :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: John

Tak nějak klidně na kostelec můžeš dorazit i bez auta a kór když jsi z Prahy tak myslím,že to není problém aby tě někdo vzal sebou.... Jestli chces já mám v autě docela dost místa jedu tradičně sám..... :) jestli ti nevadí jet v starý ošklivý 405 :aut :aut :aut :aut

A pomalý ... :aut

:xvul REJPALE.. jjj a pomalý... je to už starý auto :D :D :D:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec jsme se dohodli na 170tis... Myslím si že dobrý prodej a hlavně to bylo hned... Nemusel jsem nikde zadávat žádný inzeráty, nikoho vozit... Jen jsem teď mluvil po telefonu s otcem a ten je z toho extrémně rozhozenej, že se mu to auto strašně líbilo... Jo, chápu. Mě se taky strašně líbí, ale poslední dobou jsem autu moc nedůvěřoval a vrcholem byl problém na rozvodech, který si teď řeší nový majitel...

No pokud by mě někdo vzal tak bych byl strašně rád... Ale nevím jak bych to časově zvládal, protože v pátek jsem v práci a utrhnu se až tak po páté...

To abych Medvědovi zase napsal ať ty peníze neposílá zpět.. Ten ze mě bude mít radost... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

OK. Mohu se tedy k někomu přifařit? Utrhnu se z práce v pět hodin a pracuji na IPáku. O benzín se samozřejmě šábnem...

Ok já tě klidně vemu není problém,tak se pak můžeme domluvit až to bude akutní... a aktuální a někdě tě naberu to je vpohodě... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to John: OK. Příští týden se domluvíme na podrobnostech... Dík.

to Ferry: No je to kousíček přes rok co jsem ho měl. Co si dál koupím, nevím. Nějakou představu mam a to, že si nebudu kupovat takovu exkluzivitku a že si koupím asi nějakou německou značku... Co přesně ale nemam vůbec představu. Budu procházet inzeráty, cluby jednotlivých značek, prostě na co narazím...

PS: A až mě @re na srazu sveze v 3.0 což doufám, že mě sveze, tak mě profackujte a zmlaťte ať se vzpamatuji a myslím reálně... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určo tě svezu... jedině BMW ti poskytne z německých aut více zábavy a i té exkluzivitky :roker

Takže když ne peugeot, tak 330Ci E46 ... to pak budu škemrat o povození já :-D

Dneska jsem zase jel v M3 E46 a musím říct, že ten zvuj je hodně návykový... i když moje coupé má hodně pěkný zvuk, na M3 nemá ani z 10% :( hold M power

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

určo tě svezu... jedině BMW ti poskytne z německých aut více zábavy a i té exkluzivitky :roker

Takže když ne peugeot, tak 330Ci E46 ... to pak budu škemrat o povození já :-D

Dneska jsem zase jel v M3 E46 a musím říct, že ten zvuj je hodně návykový... i když moje coupé má hodně pěkný zvuk, na M3 nemá ani z 10% :( hold M power

:xvul Tak tak M3 je šíleně návykové....znám to moooc dobře... :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k financím si takové auto nemůžu dovolit a díky tomu, že jsem se přestěhoval a jsem skoro závislý na autě, nemůžu šetřit a musím si koupit něco ve stejné cenové relaci jako bylo coupátko... Už mam něco moc pěkného vyhlídnuto. Příští týden v úterý se na to jedu podívat a pokud by to klaplo, možná bych přijel na sraz v tom...

BMW musí hold počkat. To si koupím až budu za vodou... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...