Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

ňákej dobrák mi urval ucho - sháním


chechet

Recommended Posts

Ja sem, zase videl uplne cloveka nasravajici scenu, jedu do hyper tesca a na ulici kde stojej baraky asi prijela navsteva, tak volvo S60 dal tipek jako jina auta co tam stojej u baraku na stranu najel pulkou auta na obrubak a nechal to tam, no a jedu z5 a normalne mu levi zrcatko vyselo jen na tech kabelech, to je opravdu na zabiti :grr potom kdyz to clovek zjisti, kor jeste kdyz si to neudelal sam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jednou parkoval na ulici před podnikem kde jsem dělal, stál jsem na dvoře a šli po silnici dvě cikáňata asi 8 - 10 roků, přišli k moji Škudce 105 oba dva během sekundy chytli a směrem dolů urvali zpětný zrcátko na straně spolujezdce, to sebou praštilo o zem a rozsypalo se, a s chechtáním utekli někam do pekla, bejt já blíž tak asi budou bez ručiček parchanti,:grr jenže než jsem vyběhl ven tak po nich ani vidu ani slechu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

čeče až je mi to divne , ja byl na poště v patek v cca 15hod :myslim:myslim:myslim

uvidime , no pamatuji si nedavny možna i současny slogan na autech pošty :"dnes podáte,zitra dodáme" asi je někde chyba , doufam že v sloganu:D

:D :D :D

zrovna vcera jsem se na nem naramne bavil. a zrcatko uz putuje 4 dny. jsou to vtipalci! :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

čeče až je mi to divne , ja byl na poště v patek v cca 15hod :myslim:myslim:myslim

uvidime , no pamatuji si nedavny možna i současny slogan na autech pošty :"dnes podáte,zitra dodáme" asi je někde chyba , doufam že v sloganu:D

uz je doma. diky! :super

prislo i s vnejsim plastovym trojuhelnikem, coz jsem necekal. predpokladam, ze po odsroubovani stavajiciho vnejsiho trojuhelniku zjistim jestli se bude zrcatko i vyhrivat. kazdopadne zitra si jdu domluvit lakovani.

[upravil dne 13/9/2007 chechet]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...