Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

tak vcera jsme se s Venou garazmistrem potkali u nej doma - pokecali o autech , o dilne o zenskych a o praci - cca 1h pokec pri teplotach neco malo nad nulou

dnes rano sem ho mijel u cernaku jak jel s osobakem do prace a kolem 13 hodiny jsme se opet mijeli ale ted na krizovatce zelivskeho * konevova jak sedel za volantem autobusu a tvaril se nejak otravene :mad::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes u servisu v Lukavici stála 206RC Harryho-HK předpokládám, že auto prodal, protože ho tu poslední dobou potkávám velmi často. ;) Tam kde teď parkuje v Žamberku jsem jednou viděl i černou 207mu řekl bych RC. :mrk

15b6f154aa322a9d9b5a5a9f1364f347.jpg

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 10. 2016 at 19:24, Pe.Tr napsal:

Komu jsem dnes na jizni spojce a prumyslove rozhybal mozkove zavity?  

V cca 15:40 stribrna 407sw s J spz klubovou nalepkou apodlozkou pod spz? 

Ja maskovan ve Sprinteru ;):papa

To jsem byl já chvilku mi to šrotovalo než mi docvaklo že to byla klubová karta pak jsi z průmyslový sjižděl na kolín ne,ale tvoje firma má sídlo u Brandýsa nad Labem v Zápech ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
V 31. 10. 2016 at 8:23, Krt€K napsal:

Takže včera cestou z Vysočiny, od Košetic až do Benešova, stříbrná 406 kombi, klubové nálepky a podložka pod RZ, 2A3.... že děkuji za "spanilku" :-)

2A3??   Tak to by sem mohl být já....:). Doufám že sem se nedopustil nějakých přestupků a byl sem za slušňáka. Bral mne zub tak sem cestu moc nevnímal.  Jezdím tam často od rodičů v Jihlavě. P.R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...