Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

@KoudaK Sice netusim co a jak ale sam mam za sebou pujcene penize pred davnou dobou do kseftu kamose to bylo cca 100tis vic jak rok chodit do prace a kdyz prislo prvni druhe treti avizo ze neni
ze SIPO zaplacene ucty sel jsem se podivat do banky - net v te dobe fakt jeste nebyl - a resume - mate tady na uctu mene nez je potreba zaplatit dane SIPO.
Kamos me odfrcel do STATU neb si tady v tichosti udelal cerny kseftik a proste musel sbalit kufry.
K jeho cti vse v case zaplatil - vratil ale i z hodne dobreho bylo pro me 5Kc moc penez ;)
Tak ze prijit o praci a "nemit" neni az tak velka pohadka v dnesni dobe celkem uveritelna.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

take aktualne jsem veritel jednomu podnikateli, tak jsem zvedav, zda splatkovy kalendar dodrzi, prvni platba je jiz zpozdena o 3 mesice......... no a druha a treti taky nikde, svete div se. To bylo naposledy, kdy jsem nekomu pujcil. Nemel jsem bohuzel nikdy nic splaceneho vcas a jeste vetsinou ani cele......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Po hodně dlouhé době jsem zahlédl klubáka... Bylo to včera v půl jedné odpoledne (foceno ve 12:33) v Praze na Jižní spojce směrem na Štěrboholy - černá 406 po faceliftu a klubová doména na zadním skle, RZ začíná 8A9. Řidič mi nebyl nijak povědomý, ale to se ani není čemu divit. Dneska už bych skoro nikoho z členů nepoznal. 😁

IMG_20240222_123320.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...