Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Polepy budíků Pežotků


Sirael

Recommended Posts

Je to těžký, kdyby člověk chtěl polepy budíků na na Fáčko nebo Fóbii, toho jsou všude mraky. Na Peugeota buď http://vfpower.wz.cz (prej mají sto typů, ale nevolal jsem tam) a nebo http://www.autosamplepky.cz - něco mají, a co nemají, prej za pětikilo udělají, jak píšou.

Já osobně jsem po zralé úvaze dal přednost podsvícení budíků barevnýma diodama, líbí se mi to o moc víc. Je to ÚŽASNÝ!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Jak uz jsem psal... ty polepy by nebyly tak tezky udelat viz http://www.peugeot-club.com/main.php?co=club/info.php&ktere=1099

(kamosovo polo - par minut hrani a je to).

nevim ale jestli by to slo takhle udelat i do vsech pazoutu. To polo ma vsechny budiky na slajdu kterej se vytahne a oskenuje a pak si tam kazdej muze vymyslet co chce - a tisk.

nechce se mi zbytecne hrabat do pristrojovky - jak to maji udelana 309ka? (205 to bude mit myslim stejny ne?)

Dik za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Toman

nevim ale jestli by to slo takhle udelat i do vsech pazoutu. To polo ma vsechny budiky na slajdu kterej se vytahne a oskenuje a pak si tam kazdej muze vymyslet co chce - a tisk.

nechce se mi zbytecne hrabat do pristrojovky - jak to maji udelana 309ka? (205 to bude mit myslim stejny ne?)

Dik za odpoved.

ja uz jsem se dovnitr trosku dival, ale bal jsem se zkouset tu folii sundat... nemate nekdo zbytecnou pristrojovku z 309? ze bych si o vanocich pohral :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Kdybychom meli vytapenou garaz, tak se do te palubky i vrhnu - rozdelam vse co se da at pak vim jak na to.. (ale zpet to asi uz neslozim :-))).

Ale v teto zime se na to muzu akorat tak vy... pockam s tim az na jaro.

p.s. kdyby mel nekdo zkusenosti s demontazi a montazi palubky v 309 tak mi nastrahy ktere na me cihaji muze napsat at pak zbytecne nezurim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Toman

p.s. kdyby mel nekdo zkusenosti s demontazi a montazi palubky v 309 tak mi nastrahy ktere na me cihaji muze napsat at pak zbytecne nezurim :D

no kdyz jsem to delal na sve 309 (novejsi model), tak jsem narazil jen na dve nastrahy. prvni je ze musis sundat volant a protoze je obvykle dobre usazeny, musis hooooooodne zabrat. takze je dobry tu matku nevysroubovat uplne, jen povolit, jinak budes mit otisk lvicka na obliceji :D

druhy problem bylo spravne vratit nahon tacha, je tam k tomu blbej pristup a chce to hubenou ruku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...