Sign in to follow this  
Followers 0
Sirael

Polepy budíků Pežotků

18 posts in this topic

Musim uznat, ze neco takoveho bych si nechal libit

Peugeot_306_S1_mit_Peugeotl_wen_3.jpg

Nezna nekdo nekoho kdo by to delal u nas??

Peugeot_306_Serie_1_Blitz_rot2.jpg

Tohle je ukazka z Germany - pokud mas dost penez - tak cca 50 - 70,- Euro + postovne, ale koukni se sam KLIK

Spis bych chtel vedet, zda by to dokazala nejaka fy u nas.

Je to těžký, kdyby člověk chtěl polepy budíků na na Fáčko nebo Fóbii, toho jsou všude mraky. Na Peugeota buď http://vfpower.wz.cz (prej mají sto typů, ale nevolal jsem tam) a nebo http://www.autosamplepky.cz - něco mají, a co nemají, prej za pětikilo udělají, jak píšou.

Já osobně jsem po zralé úvaze dal přednost podsvícení budíků barevnýma diodama, líbí se mi to o moc víc. Je to ÚŽASNÝ!

Nemohl by mi sem někdo hodit, jaký mají rozměry ty budíky na pegim? Docela se tady dneska nudim, že bych si pohrál s polepama na pegiho :D:D:D:D:D:D:D

Kamos si udelal na polu pozadi budiku sam - cena cca 10kc + nejaka ta hodka prace.

Vytahl originalni sablonu - naskenoval, upravil si budiky jak chtel a vytiskl na tiskarne.

Vypada to celkem pekne - za ty prachy a za tu chvilku co to mel udelany.

No tak to je paráda tedy uplně slintám kdo že to dělá honem kontakt at to mám taky .. :D:D:P

Nechci se opakovat, takze KLIK

Cena je taky zajimava, asi to zkusim

[Editován dne 15/12/03 Sepp]

Jak uz jsem psal... ty polepy by nebyly tak tezky udelat viz http://www.peugeot-club.com/main.php?co=club/info.php&ktere=1099

(kamosovo polo - par minut hrani a je to).

nevim ale jestli by to slo takhle udelat i do vsech pazoutu. To polo ma vsechny budiky na slajdu kterej se vytahne a oskenuje a pak si tam kazdej muze vymyslet co chce - a tisk.

nechce se mi zbytecne hrabat do pristrojovky - jak to maji udelana 309ka? (205 to bude mit myslim stejny ne?)

Dik za odpoved.

Napsán autorem Toman

nevim ale jestli by to slo takhle udelat i do vsech pazoutu. To polo ma vsechny budiky na slajdu kterej se vytahne a oskenuje a pak si tam kazdej muze vymyslet co chce - a tisk.

nechce se mi zbytecne hrabat do pristrojovky - jak to maji udelana 309ka? (205 to bude mit myslim stejny ne?)

Dik za odpoved.

ja uz jsem se dovnitr trosku dival, ale bal jsem se zkouset tu folii sundat... nemate nekdo zbytecnou pristrojovku z 309? ze bych si o vanocich pohral :-)

Jak náročné je ty polepy na ty budíky dát?Kolik to zabere času?

ty budíky jsou super ale jak to mam udělat když je to podsvícene ze spod u GTi:(

Kdybychom meli vytapenou garaz, tak se do te palubky i vrhnu - rozdelam vse co se da at pak vim jak na to.. (ale zpet to asi uz neslozim :-))).

Ale v teto zime se na to muzu akorat tak vy... pockam s tim az na jaro.

p.s. kdyby mel nekdo zkusenosti s demontazi a montazi palubky v 309 tak mi nastrahy ktere na me cihaji muze napsat at pak zbytecne nezurim :D

Napsán autorem Toman

p.s. kdyby mel nekdo zkusenosti s demontazi a montazi palubky v 309 tak mi nastrahy ktere na me cihaji muze napsat at pak zbytecne nezurim :D

no kdyz jsem to delal na sve 309 (novejsi model), tak jsem narazil jen na dve nastrahy. prvni je ze musis sundat volant a protoze je obvykle dobre usazeny, musis hooooooodne zabrat. takze je dobry tu matku nevysroubovat uplne, jen povolit, jinak budes mit otisk lvicka na obliceji :D

druhy problem bylo spravne vratit nahon tacha, je tam k tomu blbej pristup a chce to hubenou ruku :D