Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Radost? Můžu se radovat? Či mám brečet?


sir

Recommended Posts

Chybí mi tu vrba-můžu se někde vyvztekat či vybrečet?

14.8.2007 se mi v mém pokročilém věku narodil syn-první...

21.8.2007 jsem se rozhodl koupit Pe.....806/1985 velké auto kam se má rodina já,přítelkyně,tři psy,papoušek a teď i syn vejdeme...+ kočárek

28.8.2007 jsem šel zaplatit pov.ručení na nové auto na poštu,přihlásit synka na Všeob.pojišťovnu a pro značky.

Po vysedění tříhodinové fronty-u okýnka jsem zjistil že nemám občanku,cesta na poštu-zde není-cesta zpět na pojišťovnu-tadé není-nasleduje cesta na PČR odkud jsem odeslán - už to nedělají - na OÚ - polední přestávka.

Cesta domů-hledání OP-není.Cesta zpět na OÚ -vyfotit-čekat ,vyplnit formuláře-čekat,dohadování s úřednicí-nová občanka na měsíc.

Pak už jen cesta zpět - evidenční kontrola,fronta - opět na značky - mám je hurrá....

Ještě musím mazat s mladou a mladým k pediatrovi ve tři-naštěstí s holou prdelí - ale stíhám.

A pak jen...

Namontovat značky - zaregistrovat do Peugeot Clubu a ojednati se k Vašendovi - brnkačka....

4.9.2007 venčení našich psů, odvoz auta k Vašendovi,přečtení novin,oběd,vyvenčení přítelkyně,prvorozeného,psů, sebe,:myslim dvě piva na hřišti-telefon s Vašendovic servisem zatím je to za osmnáct táců-děsný,ale....

.......je to divný jde na to po týdnu reagovat jinak než si "postěžovat" u pežoutů - snad mě jako nováčka navyštípou-nikdy jsem neměl frantíka,ale těch čtrnáct dnů v jeho sedle bylo skvělý....jsme chlapi ale někdy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sir

Já si chtěl jen zoufnout-pokec je tu nanic-a hned skoro zpražení, ale jak je vidět nejsme "všici" stejní a díky za přivítání takových v "česku" chybí mraky..:papa

Počkej počkej, myslim že tě nikdo nezpražil, ale snažíme se tu udržet tak nějak pořádek, a pokec tu rozhodně není na nic, je to sekce jako servis nebo modely. Neměl jsi na mysli chat?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry,nechci se nikoho dotknout-ale měl jsem jen takovou chlapskou radost?

Přítelkyně spí,syn též,psy také-papoušek neřve,auto je v servisu mám jít do hospody nebo si nalít desetiletou / karlátkovou -znáte to?/ slivku a podívat se na to co říkají lidi co maj auto od stejnýho výrobce?...a myslím,že je úplně šumafuk na kterým místě tohohle "c" klubu se vyjádřím..

..myslím,že jsme všichni zapáleni pro stejnou značku a vo to de

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sir

Sorry,nechci se nikoho dotknout-ale měl jsem jen takovou chlapskou radost?

Přítelkyně spí,syn též,psy také-papoušek neřve,auto je v servisu mám jít do hospody nebo si nalít desetiletou / karlátkovou -znáte to?/ slivku a podívat se na to co říkají lidi co maj auto od stejnýho výrobce?...a myslím,že je úplně šumafuk na kterým místě tohohle "c" klubu se vyjádřím..

..myslím,že jsme všichni zapáleni pro stejnou značku a vo to de

Dej si slivku a koukni jak to u nás vypadá;), uvidíš že to tu je nejen o autech a technice kolem nich ale i o všem ostatním co se týká života
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ještě jednou chapci díky za přivítání, jsem rád když existujou lidí s kterýma se dá pokecat - ještě,že jsou na světě tyhle krámy-PC,já měl jen radost že auto není až tak nemocný a ono mít první dítě ve dvaačtyřiceti a ještě syna to je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sir

Ale ještě jednou chapci díky za přivítání, jsem rád když existujou lidí s kterýma se dá pokecat - ještě,že jsou na světě tyhle krámy-PC,já měl jen radost že auto není až tak nemocný a ono mít první dítě ve dvaačtyřiceti a ještě syna to je

Dopoledne se u mě stavoval kamarád, má už hodně přes padesát a o prázdninách se mu narodila krásná a zdravá holčička. To je tak, když si někdo najde mladou přítelkyni :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...