Karel99

Divný zvuk

8 posts in this topic

U mého auta se při rychlosti 70km/h a vyšší ozývá takový plácavý zvuk, něco jako když vlaje něco ve větru. A fakt nemůžu přijít na to, co to může být. Nesetkal jste se s tím někdo náhodou taky? Dík za rady.

Eh soráč,,,,,,,,

Jo setkal, ale skončilo to ihned potom co jsme po tom povinném prvomájovém průvodu sundali ten zatracenej prááápor. Ovšem 70tky dosaženo nebylo.

Jináč nič ve zlým.

Původně zaslal: myryn

Eh soráč,,,,,,,,

Jo setkal, ale skončilo to ihned potom co jsme po tom povinném prvomájovém průvodu sundali ten zatracenej prááápor. Ovšem 70tky dosaženo nebylo.

Jináč nič ve zlým.

opravdu konstruktivní a hlavně vtipný příspěvek :grr

to ses snad ani nemusel namáhat něco psát ...

Musíš prohledat auto, i zespodu, kde je co volné. Kryty zespodu, pod kolama, všechna těsnění. Není to typická závada, která by se dala odhalit od klávesnice.

Nemáš tam nějaký doplněk? Jinou anténu, okrasy?

[upravil dne 5.9.2007 P607Olda]

Původně zaslal: P607Olda

Musíš prohledat auto, i zespodu, kde je co volné. Kryty zespodu, pod kolama, všechna těsnění. Není to typická závada, která by se dala odhalit od klávesnice.

Nemáš tam nějaký doplněk? Jinou anténu, okrasy?

[upravil dne 5.9.2007 P607Olda]

právě že už jsem všechno prošel a nic nenašel. :nevim

Jinou anténu ani okrasy nemám

Deflektory na předních oknech? Pootevřené okno někde v autě?

Doprovází ten vlající zvuk ještě něco? Nad 70, plácání se zrychluje? Zesiluje?

deflektory nemám, pootevřené okno nevydává plácavý zvuk a hlavně bych si ho všimnul. Doprovod žádný a ani se to nijak slyšitelně nezrychluje a nezesiluje. Prostě záhada :myslim

Původně zaslal: Karel99

deflektory nemám, pootevřené okno nevydává plácavý zvuk a hlavně bych si ho všimnul. Doprovod žádný a ani se to nijak slyšitelně nezrychluje a nezesiluje. Prostě záhada :myslim

Mě něco podobného plácalo asi při 80 km/h. Zkontroluj uchycení plastových krytů v předních blatnících a všech plastů na předku. V servise mi říkali, že tam byly někde vypadlé takové ty plastové cvoky kterými se to chytá k sobě a ke karoserii, ale nevím přesně kde, protože už jsem se o to dál nezajímal. Proud vzduchu ten uvolněný plast rozkmital při určité rychlosti, že to dělalo dojem, jako když máš z auta vystrčený prapor a jedeš slavit 1.máj