Sign in to follow this  
Followers 0
Marcel505

SRAZ ZNAČKOVÝCH KLUBŮ (pořádá SIMCA KLUB ČR)

10 posts in this topic

Vetřel jsem se jemně do Simca clubu a byl jsem požádán, abych sem umístil info o chystaném srazu:

5. SRAZ ZNAČKOVÝCH KLUBŮ

dne: 22.9.2007

Sraz značkových klubů se bude pro tento rok konat v campu Ostrov v Zadní Třebáni (je to asi 15km od Berouna).

Program:

Příjezd pátek nebo sobota do 10h

10h zahájení

10-12 výstava

12-13 oběd

13-15 soutěž elegance

15-16 spanilá jíizda

17 vyhlášení výsledků soutěže elegance

17.30 - nedělní vystřízlivění - volná zábava

účastnický poplatek tradičně 50,-/vůz

Program je sobotní, ale kdo bude chtít popít a pokecat a jet až v neděli, má možnost. Ubytování na místě, nebo na e-mailu campu nebo na tel. recepce p.Žižlavský 605364336

Příspěvek jednoho bezvadného člena mluví za vše:

Anebo ještě líp - doraž na sraz značkových klubů, kterej se bude konnat předposlední víkend kousek u Prahy, kromě nás tam budou Fordy, Renaulty, Mercedesy, Fiaty, Volhy, atd... Hele to bys vlastně mohl dát info na Peugeotí stránky, aby dotazili taky lidi s Peugeotama!!! Samozřejmě ideálně max.do r.v.83.

Starý Peugeoty se nikde moc neobjevujou, tak šup s tím na Peugeot forum

Pořádá SIMCA KLUB ČR

Viz http://www.simcaklub.wz.cz

a forum http://simcaportal.forumup.sk

Je asi jasné, že moc členů z nás se tam tam nevypraví, ale kdyby se někdo s veteránem do r.v.1983 našel (jako že jsou takový mezi námi a není jich zrovna pár), tak by to bylo super. Já se tam možná vypravím, aby reprezentoval značku Peugeot. Uvidím.

Hmm... tak do tohohle věkového limitu by se vešla jen rychlostka z mojí 205.... Vše ostatní je mladší...

Taky mě napadlo, že z toho co mám splňuju ten věkovej limit akorát já osobně :) Ale tuhle jsem měl výbornej nápad, že bych si zrenovoval nějakej Velorex, to už by byl důstojný účastník... akorát mě to asi zase rychle přejde, neb už na trhu nejsou rozumné polotovary za rozumné peníze.

Původně zaslal: Driver

Marcel tak jedeme ne? Budeme dělat reprezentaci P-C :super

No to je jasný!

No v Kostelci zůstaneme do středy a pak se přesuneme v klidu do Zadní Třebáně a tam počkáme na sobotu no a v pondělí, až se probereme z mrákot, vyrazíme domu. A v úterý bychom mohli jít konečně do práce. :D

Ten týden to v práci bez nás vydrží, ty tam stejně nic moc neděláš a mě tam nikdo postrádat nebude. :D

Ale ted' vážně: No mohl by ses projet, hlavně je to kousek!

Asi pojedu...

mě to utíká o fous, o 2 roky :)

škoda, nebo, že bych koupil tu lehce nabořenou a faceliftovanou bílou "užovku" 120 GLS s LS maskou ?

Původně zaslal: vix

mě to utíká o fous, o 2 roky :)

škoda, nebo, že bych koupil tu lehce nabořenou a faceliftovanou bílou "užovku" 120 GLS s LS maskou ?

A s čím ti to utíká o dva roky?

Tak pozor - už tuto sobotu!

Tak vytáhněte z kůlen starý peginy a koukejte dorazit! Přece se nenecháme zahanbit!

Pro nadšence to tam je už od pátku! (Bližší info Simca klub ČR).