Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Trase se mi volant a rychlostka


qity3

Recommended Posts

Tak od 70 - 100 pri stvorke a pri petke mi trase volant a rychlostnu paku len mi neni jasne , ci to je ta poloosa abo len ten klb co ide do prevodovky abo do kolesa, bo ma zaraza na tom to, ze ked vytocim plny pravy a pomaly sa pohinam dopredu, tak to neurobi nic, neskripe ani nepraska a to iste dolava, takze neviem ci je to vobec homogennak. ako to zistim presne? Iba pozorujem ze pri dupnuti na plyn mi skripe v pravo na naprave aj to len dakedy, aj to vacsinou najsilnejsie ked tocim dolava, pri otackach tak 3100 skratka ked na to dupnem. Som uz s tej 306 tky zufaly. inak 19 TD 68KW.

[upravil dne 3.9.2007 qity3]

[upravil dne 3.9.2007 qity3]

[upravil dne 3.9.2007 qity3]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem podobnou záhadu. Nakonec to byla neuvěřitelá věc: Nevyvážené pneumatiky. Napřed jsem je vyloučil, protože to právě dělalo jen v rychlosti od 80 do cca 95. V nižší ani vyšší rychlosti ne. Ale byly to ony. A protože už byly ty pneu staré a nešly dobře dovážit, koupil jsem nové a zázrak - přestalo to klepat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Az to vinde este dnes idem dat prevazit kola a uvidime pak napisu, no zaraza ma na tom to, ze to trase iba pri zabere, ked uberem plyn, prestane to trast. Bol som s tim nad jamu a skusal som trepat s poloosami ale nic, drzi jak prisate.

Skusim ten servis a pak asi cez vikend rozeberu napravu:myslim

[upravil dne 4.9.2007 qity3]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl jsem v pneuservisu a vyvazili mi kola a dost to pomohlo, vravel mi ze mam ale aj tak krivy disk, a prava poloosa je trochu volna od prevodovky. To vyvazenie mi dost pomohlo, ale nie je to 100 percent trochu to aj tak trase ale nie je to take zle. Potestujem a napisem pak. omrknem cez vikend ten zvysek, co ste mi radili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdil se pozna pri zaberu, kdyz pridas plyn. Kola a disk by chvely i bez pridaneho plynu, obvykle az v 120 km/h.

Poloosa - vadna vnitrni cast - trese vozidlem prave pri pridani plynu na 4-ku.

Trochu me mate, ze ti trese i volant, to poloosa obvykle nedela.

[upravil dne 5.9.2007 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...