Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tachometr 406


Freedom

Recommended Posts

Mám problém s fungováním tachometru - buď vůbec nejde a leží jak mrcha nebo chvíli funguje normálně a zase spadne, nebo mi třeba ukazuje že na trojku jedu 130 - což by nebylo špatný- snímač to asi není, protože začne vždycky funguvat po klepnutí do krycího skla tach.Mám 406 s otáčkoměrem , jde to nějak opravit ? nebo se musí zakoupit nový. Dík za názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja taky trable s otackomerem mel a bylo to odlepenym spojem na tistaku. U nejakyho kondiku.... Stasilo to propajet a uz je drahne roku klid.... Mozan by tudy cesta vedla.... To bouchani po kaplicce mi taky pomahalo...potom uz min a posleze uplne nejmin az to nepomahalo vubec :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
Původně zaslal: olis

Mam uplně stejnej problem s tím tachecem. Tady jsem se dozvěděl aspon něco když už jsem to měl tolikrat rozkuchany. Ještě sehnat toho šikulu co na to přijde

:aut

Teda vytahnout dva roky starej dotaz, to chce opravdu trpelivost pri hledani, je tu spousta novejsich prispevku ohledne tohodle tematu a na hlavni strane by mel byt dokonce ke stazeni navod na reseni tohodle casteho problemu

Takze kdyz mrknes do sekce Modely/406 na TREBA TENHLE prispevek, tak reseni urcite najdes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...