Sign in to follow this  
Followers 0
Freedom

tachometr 406

6 posts in this topic

Mám problém s fungováním tachometru - buď vůbec nejde a leží jak mrcha nebo chvíli funguje normálně a zase spadne, nebo mi třeba ukazuje že na trojku jedu 130 - což by nebylo špatný- snímač to asi není, protože začne vždycky funguvat po klepnutí do krycího skla tach.Mám 406 s otáčkoměrem , jde to nějak opravit ? nebo se musí zakoupit nový. Dík za názory.

Delal mi to otackomer.Porad jenom poskakoval. Jeden elektron tady to umel za 2 stovky spravit. Pry krystalicka koroze. Ale co to kurva je, to uz mi nikdo nerek!

no ja taky trable s otackomerem mel a bylo to odlepenym spojem na tistaku. U nejakyho kondiku.... Stasilo to propajet a uz je drahne roku klid.... Mozan by tudy cesta vedla.... To bouchani po kaplicce mi taky pomahalo...potom uz min a posleze uplne nejmin az to nepomahalo vubec :)

Mam uplně stejnej problem s tím tachecem. Tady jsem se dozvěděl aspon něco když už jsem to měl tolikrat rozkuchany. Ještě sehnat toho šikulu co na to přijde

:aut

Původně zaslal: olis

Mam uplně stejnej problem s tím tachecem. Tady jsem se dozvěděl aspon něco když už jsem to měl tolikrat rozkuchany. Ještě sehnat toho šikulu co na to přijde

:aut

Teda vytahnout dva roky starej dotaz, to chce opravdu trpelivost pri hledani, je tu spousta novejsich prispevku ohledne tohodle tematu a na hlavni strane by mel byt dokonce ke stazeni navod na reseni tohodle casteho problemu

Takze kdyz mrknes do sekce Modely/406 na TREBA TENHLE prispevek, tak reseni urcite najdes