Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klepání při brzdění


r.dasylva

Recommended Posts

Při prudčím brždění se mi ozývá klepání od zadní nápravy. Nebo když zatáhnu za ruční brzdu při jízdě.. Procházel jsem si sekce a našel sem pouze problémy s klepáním na nerovnostech. Mi se při nerovnostech nic ze zadu neozývá, auto sedí, tlumiče uchyceny, lanovody a jiné taky.. Nesatkali jste se někdo s tím prosíím??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: r.dasylva

Pakny mam nové, ppomalu je zabihávám vše tam vypadá v poho. Rozpěrkou myslíš jako samostav? Ten mam naladěn, že mírně chytá obložení o buben. Taky jsem při tom ale zjístil, že ten buben není stočen asi ideálně. Chytá to jen v jednom místě.. :nevim

No vidíš, přišel jsi na to sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem už dost vycinkaný z toho vozítka, na předkách sem nešetřil, ale bubny sem si řekl že stačí stočit.. No asi opravdu ne no.. :myslim. Akorát mě udivuje, že to může vydavát takové klepání. Proto jsem to zkusil hodit sem co mi poradíte. Nechce se mi vyhodit 3600 za bubny, bez ložisek :(.., a nemít jistotu že to není ono. Já právě bohužél nevím, zda to před stočením bylo v klidu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, ja te plne chapu me to dela to samy, uz sem povymenoval co slo a dela to porad......Vymenil sem komplet bubny, loziska, samostav,pakny, tlumice, vsechny silent bloky na zadni naprave a je to porad to samy!

Takze posledni vec co to bude je doslova zkurvena naprava....Co je presne spatny si ted nevzpomenu na to presny slovo, ale je to uvnitr napravy.....urcite si nekdo vzpomene, nebo az si vzpomenu rpidam to sem.....Da se to repasovat ale je to fakt drahy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: r.dasylva

Pakny mam nové, ppomalu je zabihávám vše tam vypadá v poho. Rozpěrkou myslíš jako samostav? Ten mam naladěn, že mírně chytá obložení o buben. Taky jsem při tom ale zjístil, že ten buben není stočen asi ideálně. Chytá to jen v jednom místě.. :nevim

Řekl bych, že toto je ten problém - špatně stočený buben. Jestli toho moc nenajezdíš, zkusil bych dát znova stočit buben, ale někomu spolehlivějšímu. Jestli jezdíš víc, určitě bych nešetřil a koupil nové. Doporuču na brzdách nešetři, nestojí to za to, aby ses ty i tvůj stroj kvůli 4 tisícovkám rozbil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Měl jsem stejný problém na zx.Byly to bubny stočení nepomohlo byly vyhřáté zřejmě špatně nastavený samoštel,nebo seklej.Bubny při delší jízdě byly horké (i při jízdě po dálnici).Jestli máš původní bubny skus je dát spátky ! Ty nové skuz vyreklamovat většinou nedělají problémy.Zaleží nakoho narazíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...