Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Na co si dávat pozor při koupi 406 1,8 16V


Reff21

Recommended Posts

Aby nebylo bourané anebo kradené. Aby mělo hezký interiér. Kilometrům nevěř, ale tyto auta najedou hrozné porce kilometrů. A nechej si finanční rezervu na překvápka - svislé a tyčky stabilizátoru a vodorovné tyčky, rozvody, brzdy včetně kotoučů. Zažil jsem taky vykuchaný katalyzátor - neorigo stojí 3500 Kč.

Jsou to spolehlivá a nezáludná auta.

[upravil dne 3.9.2007 P607Olda]

[upravil dne 3.9.2007 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně nevím, ale odhaduji: předek kotouče 3000, desky 1000, bubny a pakny nevím, ale asi taky tak... takže asi 8000

Jsou tady odborníci, kteří by to přesně našli v katalogu.

Ta kupní cena, jak uvádíš za auto, je fajn. Doufám že je v hezkém stavu. A pár tisíc pak dáš za servisní zásahy, protože majitel před prodejem už asi servis nedělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A motorově to vydrží určitě 300 000km ne??když tam dám sport. filtr...to by nemělo uškodit ne..??? měl jsem (mám) to na 306 1,4i a zatim v poho..i spotřeba bych řekl šla malinko dolů...možná je to jen dojem, ale hlavně to bylo docela znát na zrychování...:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvíc vydrží, když ho nebudeš upravovat.

Nebo myslíš, že zrovna 406 konstruoval někdo "slabší na hlavu", takže zmršil některé věci, např. filtr?

Promiň, že jsem tak kousavý, ale tochu jsem dělal do vývoje a vím, co všechno předchází, než se něco zavede do seriové výroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...