Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bezpecnostni pas


redken

Recommended Posts

Hoj,

mam takovy maly problem se zadnim bezpecnostnim pasem. Onehda jsem sklopil zadni, tu vetsi cast sedacky a pri zvednuti zpet uz to neslo. Pas se natocil do navijaku ale vytahnout nejde ani o centimetr zpet. Konkretne to je prostredni pas :( K tem krajnim bych se asi nejak dostal, ale tady nevim.

Netusi nekdo prosim, jak to nejak nedestruktivne povolit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: redken

Hoj,

mam takovy maly problem se zadnim bezpecnostnim pasem. Onehda jsem sklopil zadni, tu vetsi cast sedacky a pri zvednuti zpet uz to neslo. Pas se natocil do navijaku ale vytahnout nejde ani o centimetr zpet. Konkretne to je prostredni pas :( K tem krajnim bych se asi nejak dostal, ale tady nevim.

Netusi nekdo prosim, jak to nejak nedestruktivne povolit?

Popotahování a pobouchání v místě uchycení pásu nepomáhá?

[upravil dne 3/9/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Popotahování a pobouchání v místě uchycení pásu nepomáhá?

[upravil dne 3/9/07 Radek Hurvajz]

Bohuzel ne, zkousel jsem. Povedlo se mi to o kus povolit soustavnym a opatrnym strkanim dratu podel pasu, ale valny uspech to nemelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: redken

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Popotahování a pobouchání v místě uchycení pásu nepomáhá?

[upravil dne 3/9/07 Radek Hurvajz]

Bohuzel ne, zkousel jsem. Povedlo se mi to o kus povolit soustavnym a opatrnym strkanim dratu podel pasu, ale valny uspech to nemelo.

Tak ten pás vymontovat a protřepat, prostě se sekla ta zarážka která při brždění nebo při nárazu zastavuje odvíjení pásu, pokud by to nepomohlo tak rozebrat a uvolnit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak ten pás vymontovat a protřepat, prostě se sekla ta zarážka která při brždění nebo při nárazu zastavuje odvíjení pásu, pokud by to nepomohlo tak rozebrat a uvolnit

Proti tomu nejsem, ale nevim jak se dotat nedestruktivne skrz calouneni :bojim ve to tam nafest a horem to urcite nepujde. napadlo me spodem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: redken

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak ten pás vymontovat a protřepat, prostě se sekla ta zarážka která při brždění nebo při nárazu zastavuje odvíjení pásu, pokud by to nepomohlo tak rozebrat a uvolnit

Proti tomu nejsem, ale nevim jak se dotat nedestruktivne skrz calouneni :bojim ve to tam nafest a horem to urcite nepujde. napadlo me spodem?

Já myslím že určitě spodem. Joo počkej u kteryho auta to je?

[upravil dne 3/9/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: redken

406 '99 break. Nicmene vcera opraveno :) vyndali jsme cele zadni sedadlo a jako mavnutim kouzelneho proutku navijak zacal navijet :) chyba byla pravdepodobne v zapadce a jak bylo sedadlo sklopene, neslo jej vratit do puvodni polohy.

Opět zafungoval samoopravný mechanizmus "pežoooo" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...