Sign in to follow this  
Followers 0
Guest MMMMM

Prodej elektronů

11 posts in this topic

Mám za velmi výhodně od známého sehnat originál 16" kola na 407 s pneu Michelin Pilot Alpin (zimní) 205x60 R16 92H.

51916657fj3.jpg

Přemýšlím je vyměnit za mé elektrony a ty mé prodat. Elektrony jsou originál Peugeot 17" s pneu letní i zimní Pirelli 215x55 R17 94W. Pneu možná tak na jednu sezónu.

75278382ld4.jpg

Elektrony vypadají velmi pěkně.

Za kolik bych je mohl komplet prodat? Jinak mají senzory tlaku, ty si asi vyndam. Prodej by byl až když přezuji na ty zimní.

A proč chceš dávat pryč letní 17"? To si potom na léto přezuješ ty 16" nebo máš jiný 17"?

Budu mít pouze 16" elektrony. Letní k nim dostanu později.

17" jsou jistě hezčí bez debat, a je fak že ty 16" se u nás na naše silnice hodí více. Nejezdím tolik po dálnicích, proto o tom uvažuji. A mám možnost 16pneu kdykoli sehnat. 17 už je problém i do budoucna.

[upravil dne 3.9.07 MMMMM]

Nemáte někdo na 407 tyto 16" elektrony? Chtěl bych vidět reálnou fotku jak to na tom autě vypadá.

Myslíte že je to dobrý nápad, že vozidlo trochu změkne? Jakou máte zkušenost vy kteří máte 16"

Původně zaslal: MMMMM

Myslíte že je to dobrý nápad, že vozidlo trochu změkne? Jakou máte zkušenost vy kteří máte 16"

zhorší se jízdní vlastnosti, ale zlepší se jízdní komfort... velký rozdíl ale mezi tím nebude... já bych určitě neměnil! KOLA DĚLAJ AUTO!

rozhodně to auto bude míň držet..když jsem na zimu hodil zpátky o palec menší a cenťák užší kola, tak jsem málem skončil v první zatáčce:nevim

Ale 16" se na 407 dávají běžně, pokud chceš 17" musí se zapsat do VTP