Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.9 turbo diesel v 306 - kdy zabírá


Bohouš

Recommended Posts

Oddie - já v tom právě jel a zdálo se mě to OK, ale teď je pochybnost jestli v tom autě funguje turbo, tak zjišťuju obecné info, než se v tom dneska půjdu opět projet. Jinak nečekám, že to pojede jako T16, tam mě turbo funguje ;)

Každopádně díky :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to přivez, já se v tom projedu a řeknu ti, jestli je to auto OK...

Edit: taky můžeš vyzkoušet utrhnout z čerpadla hadičku přivádějící k druhému stupni čerpadla přetlak z IC - pokud se nic nezmění, auto není OK, pokud to znatelně přestane táhnout, auto je OK a hadičku tam zase vrať :)

[upravil dne 9/3/07 oddie]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Tak to přivez, já se v tom projedu a řeknu ti, jestli je to auto OK...

Edit: taky můžeš vyzkoušet utrhnout z čerpadla hadičku přivádějící k druhému stupni čerpadla přetlak z IC - pokud se nic nezmění, auto není OK, pokud to znatelně přestane táhnout, auto je OK a hadičku tam zase vrať :)

[upravil dne 9/3/07 oddie]

Ahojky Oddie, chtěl bych si turbo taky zkontrolovat podle tvojí rady. Prosím mrkni se na tofo - pokud se mi podaří vložit a řekni mi, kterou hadici bych něl zkusit z chladiče odpojit (pokud je tam vidět).

Díky.

post-0-14109596342021_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myryn: Ta hadička v kroužku vede do "hříbku" na čerpadle, což je ta zvýšená dávka;) Zkus ji odpojit, jak psal Oddie a uvidíš;)

EDIT: Koukám, že asi na čerpadle nemáš "hříbek" (máš čerpadlo Lucas, že?), ale ta hadička je určitě správná- vede od ovládání zvýšené dávky.

[upravil dne 3/9/2007 Dundee]

post-0-14109596342207_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

myryn: Ta hadička v kroužku vede do "hříbku" na čerpadle, což je ta zvýšená dávka;) Zkus ji odpojit, jak psal Oddie a uvidíš;)

EDIT: Koukám, že asi na čerpadle nemáš "hříbek" (máš čerpadlo Lucas, že?), ale ta hadička je určitě správná- vede od ovládání zvýšené dávky.

[upravil dne 3/9/2007 Dundee]

Čerpadlo vypadá takto :

Jestli je to Lucas to nevím, nerozeznám ho od Bošáka a žádnej nápis jsem nenašel.

Každopádně to vyzkouším i když je to jen orientační zkouška.

Díky za rady.

post-0-14109596342411_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...