purkmistr

místo pro maznici na 306

22 posts in this topic

potřebuji vědět kam přesně vyvrtat otvory na maznici (nemá někdo foto) a jestli je náprava z 306 break stejná jako 306 3.dv ( na break je silnější)

Maznice se na 306tce dělaj do napravnice,dojdu udělat fotky a hodím ti je sem,nebo použij hledání je toho tady spoustu.

Napadá mne ( asi debilní ) otázka : proč mazat a čím?

Je možné uvedenou vzdálenost z obrázků použít u zadní nápravy 306, 1,4 benzín, sedan ?

Tak nevím, jsou názory že tou vazelínou můžeš vytlačit gufera, lepší je prý vyvrtat jednu díru a nalít olej. Zajímalo by mně co je lepší.:(

Proč mazat a čím,protože jestli víš tak 306 má torzní nápravu kde se ložiska opotřebují (na autech to poznáš tak,že mají zadní kola do "A" nebo "V" ,ale to už je pozdě na mazání) toto opotřebení se oddaluje právě tímto.

Maže se to vazelínou označovanou jako "A00"( dvě nuly),používalo se to i na starých škodovkách.

A tady jestli by pomohlo tak ještě jeden návod ke stáhnutí:

zadní náprava PSA.doc

Ano, oddialis urcite a zachranis isto ak uz neni moc chytena.

Ja som si daval maznice ties a po pol roku som robil repas lebo uz bolo neskoro a ked mi v servise ukazal ako to tam vyzeralo a co vymenil no hroza - zodrane az az.

při kolika km řádově je potřeba dělat repas? Jak rychle ty nápravy odcházejí? Vím, že to má každý jinak, ale je to řádově po 100 000, 150 000?

Zabrání to i když už ta naprava začla trochu vrzat a skřípat ??????

dnes jsem zjistil to same na moji 306 break vrže mi pravé zadní kolo (neni to ani tlumič, ani silentblok tlumiče, ani brzda, takže je to náprava) zachráním tím nápravu?? když tam dodám vazelínu přez maznice? jak se již ptal kolega předemnou?

a pak jeste dotaz pasuje z 306 hatchback naprava na 306 break?? mam doma jednu luxusní tak uvazuju ji prehodit

[upravil dne 30/4/12 22:25 od Danoš306]

zdravim bude to miesto na maznice pasovat na 306 break rv 2001 combi 16 72kw ?

moc dakujem