Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak sundat lištu


Guest MMMMM

Recommended Posts

Původně zaslal: MMMMM

Chtěl bych se zeptat jestli nevíte, jestli jde tato lišta nějak vyndat. Zdá se mi že on ní když se auto pohybuje jdou ty nepříjemné zvuky do kabiny.

listatj1.jpg

nez ji zkusis sundat tak jinedrive zalep nejlepe elektrikarskou izolepou a zkus projet jestli je to opravdu ona - ten ramus myslim.

jinak sundat jde , ale kolikrat se to neobejde bez toho aniz by neprdli ty plastove uchyty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mifa

Původně zaslal: MMMMM

Jenže jak izolačkou, zvuk jde někde pod tou lištou.

To bylo myšleno na zkoušku,zda je to ta lišta,rozhodně ne nafurt

jj přesně tak

leda bys to chtel mit jako takovej tjunink:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem šroubky odšrouboval ale lišta drží, jako by ty šroubky s tou lištou neměli nic společného ale lištou to není.

Já si myslím že to jde z čalounění na střeše, hlavně vzadu. Myslím že je to nějak špatně udělané a jdou z toho zvuky. Zajímalo by mě jestli ostatní majitelé 407 při jízdě ponerovnosti mají v kabině úplně ticho, nebo slyší také nějaké zvuky. Co?

[upravil dne 1.9.07 MMMMM]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MMMMM

Tak jsem šroubky odšrouboval ale lišta drží, jako by ty šroubky s tou lištou neměli nic společného ale lištou to není.

Já si myslím že to jde z čalounění na střeše, hlavně vzadu. Myslím že je to nějak špatně udělané a jdou z toho zvuky. Zajímalo by mě jestli ostatní majitelé 407 při jízdě ponerovnosti mají v kabině úplně ticho, nebo slyší také nějaké zvuky. Co?

[upravil dne 1.9.07 MMMMM]

zkoušel jsi tu lištu pak posunout dopředu nebo do zadu , tam muže byt i nasunuta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tornado

Původně zaslal: Portalek

Původně zaslal: Pe.Tr

tak koukam ze tam jsou dva sroubky

Cau, nemas tyhle obrazky i na 306stku? Docela by se mi to hodilo kdyz hledam co je kde jak uchycene. Kdybys neco podobneho mel, prosim posli na mejl Ondrej1@seznam.cz Dik

Zaregistruj se tady: http://public.servicebox.peugeot.com/

jj zapomnel jsem na nej jak na smrt , dikes Tornado

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak další možnost je že to dělají boční zadní okýnka(ty které se stahují), ale s tím nic neudělám. Tapecírung sundavat nebudu to je na utržení. Kdyby to šlo stříknout nějakým sprejem který odstraní to praskání

[upravil dne 2.9.07 MMMMM]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...