Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zatmavení zadních lamp


Sirael

Recommended Posts

Jaká jsou kritéria pro zatmavení zadních lamp MOTIP sprayem černým nebo červeným?

Projde to STK, když tam dám silnější žárofky? Viděl jsem totiž ty černý zadní lampy na P205 od MAKOVICE na jednom ze srazů a málem sem se mu párkrát koukl při spanilce do kufru ;););)

díkec za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ty lampy se vyrabi specialni lak, ktery moc nekreje a proto kolik vrstev naneses, tak takove bude zatmaveni. Delalo se to kdysi, kdyz nebyla jeste takova skala ruznych typu lamp. Ja osobne bych to v zadnem pripade nedoporucoval, nejen kvuli STK, ale aby se ti pak nejaky ridic nepodival do kufru proti tve vuli. A jeste, ten lak nebyl taky nic moc levny.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tmave lampy su kravina, bolo to v mode par rokov do zadu.Nie je to ani pekne(moj nazor) a je to aj dost neprakticke. V BA je takychto \"vytunencov\" pomerne dost a ich svetla nie je takmet vidiet .U vas je cira optika za dobry peniaz a tak by som jednoznacne volil tuto moznost a nevyzeral jak z cinskeho obchodu s tmavimi svetlami ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že to sníží viditelnost standartních žárovek. Je potřeba tam dát silnější.

a nástřik? Sejmout lampy, nastříknout jednu vrstvu, nechat zaschnout, popř. druhou, dát silnější žárofky, vrátit zpět.

:D:D:D

Někde na netu je přesný popis, hned jak ho najdu, pošlu odkaz.

Co si myslíte o červeném nástřiku? Ten by mohl na STK projít, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se nerad chlubim, ale ty světla jsem si nastříkal (a myslim, že dost pečlivě) samozřejmě že to na prd svítilo. OK, řek jsem si, budu chytrej, dam tam silnější žárovky. Výsledek. Barva se oloupala a jedno světlo je total na vyhození a druhý se mi krásně zkroutilo do 8. Celá tahle sranda mě přišla ve finále na nějakejch 2500,- protože se mi tam dokurvila deska a já chlerik ukop celý světlo. Spray bych nikomu nedoporučoval. Je s tim jenom trápení, teď letí čirá optika WOW:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem způlky nastříkaný zadní lampy na Fáčku a na technický mě s tím vyhodily. Jednou mě s tím prudil i jeden policajt,ale pokutu mi za to nedal. Měl jsem to teda udělaný jenom decentně, aby bylo vidět že to svítí, ale černý odstín to mělo. Jinak jsem na to koupil sprej MOTIP, viděl jsem prodávat černý, červený nebo modrý odstín. Tou černou to chce stříkat s rozumem ono to po zaschnutí ještě trochu ztmavne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...