Sirael

Zatmavení zadních lamp

39 posts in this topic

Jaká jsou kritéria pro zatmavení zadních lamp MOTIP sprayem černým nebo červeným?

Projde to STK, když tam dám silnější žárofky? Viděl jsem totiž ty černý zadní lampy na P205 od MAKOVICE na jednom ze srazů a málem sem se mu párkrát koukl při spanilce do kufru ;););)

díkec za rady

Pro stanici technicke kontroly absolutně nepřípustné vim to mam tam strejdu je schopen přihmouřit očko u par věci ale se zatmavenýma zadníma světlama by mi ani sedmimilový boty nestačily jak by mě hnal:D:D:D

Zrovna se chystám zatmavit zadní lampy, ale netušim jak se to dělá, resp. jak hodně se to stříká, atd. Máte s tim nějaké zkušenosti??? Rád bych zvolil nějaký kompromis.

kompromis? koupit origos zatmaveny s \"cirou\" optikou :) ala lexus ale v tmave :)

Ja som bol na STK v Bratislave a tu nemaju problem s tmavymi svetlami v pohode som presiel cez STK. Akurat mali vyhrady voci foliam vpredu ale nakoniec som ich ukecal. Najlepsie je ale vazne kupit ciru optiku - vyzera skvele a na STK NO PROBLEM.

Asi me ukamenujete, ale ty zatmaveny lampy me pekne stvou. Mozna je to v pohode, kdyz je to udelany poradne, ale uz nekolikrat se mi stalo, ze jsem malem napalil do radoby tunera co to mel presplichnuty a nebylo videt ze brzdi...

OK. No jo, ale kde to seženu. Koukal jsem se po zadních lampách na 205 po netu a nikde nic...nebo jsem hledal blbě...

ty lampy tady uz byly i v diskuzi na obrazku... hledej smudlo hledej....

Na ty lampy se vyrabi specialni lak, ktery moc nekreje a proto kolik vrstev naneses, tak takove bude zatmaveni. Delalo se to kdysi, kdyz nebyla jeste takova skala ruznych typu lamp. Ja osobne bych to v zadnem pripade nedoporucoval, nejen kvuli STK, ale aby se ti pak nejaky ridic nepodival do kufru proti tve vuli. A jeste, ten lak nebyl taky nic moc levny.;)

tmave lampy su kravina, bolo to v mode par rokov do zadu.Nie je to ani pekne(moj nazor) a je to aj dost neprakticke. V BA je takychto \"vytunencov\" pomerne dost a ich svetla nie je takmet vidiet .U vas je cira optika za dobry peniaz a tak by som jednoznacne volil tuto moznost a nevyzeral jak z cinskeho obchodu s tmavimi svetlami ;)

Já vím, že to sníží viditelnost standartních žárovek. Je potřeba tam dát silnější.

a nástřik? Sejmout lampy, nastříknout jednu vrstvu, nechat zaschnout, popř. druhou, dát silnější žárofky, vrátit zpět.

:D:D:D

Někde na netu je přesný popis, hned jak ho najdu, pošlu odkaz.

Co si myslíte o červeném nástřiku? Ten by mohl na STK projít, ne?

Muj nazor na silnejsi zarovky je takovej: silnejsi zarovka= vice tepla!!!!!!!! Takova roztekla lampa, to je bomba. V obrisovkach je 5W, kdyz tam das 21W, tak te to nemine.:(

Taky se nerad chlubim, ale ty světla jsem si nastříkal (a myslim, že dost pečlivě) samozřejmě že to na prd svítilo. OK, řek jsem si, budu chytrej, dam tam silnější žárovky. Výsledek. Barva se oloupala a jedno světlo je total na vyhození a druhý se mi krásně zkroutilo do 8. Celá tahle sranda mě přišla ve finále na nějakejch 2500,- protože se mi tam dokurvila deska a já chlerik ukop celý světlo. Spray bych nikomu nedoporučoval. Je s tim jenom trápení, teď letí čirá optika WOW:D

Měl jsem způlky nastříkaný zadní lampy na Fáčku a na technický mě s tím vyhodily. Jednou mě s tím prudil i jeden policajt,ale pokutu mi za to nedal. Měl jsem to teda udělaný jenom decentně, aby bylo vidět že to svítí, ale černý odstín to mělo. Jinak jsem na to koupil sprej MOTIP, viděl jsem prodávat černý, červený nebo modrý odstín. Tou černou to chce stříkat s rozumem ono to po zaschnutí ještě trochu ztmavne.

Hm, tak dík, že ste mi to znechutili :(

Ale aspˇoň se mi nikdo nepodívá do kufírku a nebudu \"vytuněnec\" :D