Vorelul

Na co si dát pozor při koupi P307 2,0 HDI

5 posts in this topic

Ahoj, konečně se po prodeji Picassa pojedu příští týden podívat na brášku pro mou 205-ku a rád bych se optal jestli mi dá někdo typ na nějakou zvláštnost, kterou bych neměl při koupi opomenout. Uvítám každou i sebemenší maličkost.

Díky Vorel

jj, přečetl jsem toho spousty a obrázek si udělal, ale přece jenom třeba se tam něco zásadního neobjevilo... proto tento dotaz.

Bylo tam něco o tom, že řídící jednotka Siemens má větší spotřebu. Dnes jsem se na to ptal v servisu a řekli mi, že Bosch se víc kazí... Taky jsem se ptal na závady (vibrace přední nápravy) a říkali že ne, že je to docela spolehlivé. Pro manželku prý mám vybrat 1,4 HDi, že má úžasně malou spotřebu.

Taky bylo v některém příspěvku, že zadní nápravy určité serie měly velkou sbíhavost - výměna nápravy v záruce. Tak mrkni jak jsou sjeté zadní kola (velká sbíhavost = sjeté zvenku)

ted jsou svolavacky do servisu kvuli abs a izolace kabelu ci konektoru , nevim presne , tak si zjisti jestli tam už oprava proběhla , 100% při zkušebni jizde vyzkoušej zda-li funguje pačka blinkru jak ma , tzn , musi se vracet , akdyž pojedes do prava a budes blikat vpravo (nejlepe nejaka pravouhla zatacka) tak pri vraceni volantu do roviny se blinkr musi vypnout , bacha aby se neprecvakl a neblikal doleva , byt jen jednou !!! to je na vymenu MUXu to jsou ty packy pod volantem a nejlevnejsi verze bez ESP stoji 8000,-

je to dost casta zavada.