Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Tak to tu trochu rozhybeme, ne?


Petr605

Recommended Posts

Zdravím,

jsem čerstvím majitelem p605 3,0 a zatím velká spokojenost co do jízdních vlastností a pohodlí. Ohledně spotřeby záleží na stylu jízdy ale do deseti se vejdu vždy. Můj průměr co sem tak počítal je cca 8 ve městě i na dálnici při 140. Asi rekord byl když sem jel v noci z Liberce do Prahy tedy přesně 100 km a dle digitálního ukazatele paliva mě zmizlo pouze 5 litrů. Ale byla to noční klidná jízda, resp. pětka a asi 2200 ot/s což je rychlost okolo 100, se slepnoucími světli se moc rychle nedá jet :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj draci,

Měl jsem Passata 95 a nebylo to špatné, jezdil jsem ve Scorpiu 90 2.0 a jezdilo líp, ale mělo najeto 216000 a ten motor byl v háji. Dneska mám 605ku 2.0 SRi 90 najeto 237000 a jezdí jako lusk. Chybičky se vloudí, ale u kterého auta z roku 90 ne. Jezdím často na Moravu (z Prahy) a zatím mě ještě nezklamalo. Takže jestli budu někdy měnit auto, tak nejmíň za 4kovou řadu.

Přeju vám všem hodně š?astných kilometrů ve francouzským mercedesem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Kua pani co to maju tie 3 litre za prevodouvku. Tu pisete ze pri 100km mate okolo 2000 otacok. Ja mam 2 liter a pri 100km mam rovnych 3000otacok. Inac som si to vsimol aj u inych znaciek ze pri stovke to je 3000 otacok.

To DRESS : aj ja chcem taky 3 liter ktory v meste schaluje 8 litrov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mili pratele, ted v patek jsem mluvil s covekem, ktery ma Citroen XM, trilitr, 24-ventilovy a vytrvale nam tvrdil, ze jezdi za prumer 5,8 l/100km. A to je pry spotreba, kdyz jezdi prumernou rychlosti 120km/h. Dale tvrdil, ze s rostouci rychlosti mu spotreba klesa (pry do urcite rychlosti - tak do 150) Porad se ohanel palubnim pocitacem. Takze vsechny diesly a dvoulitry se muzou jit zahrabat a jde se do 24-ventilovych trilitru. Co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr: pohádky se vyprávěly, vyprávějí, a vyprávět budou... Taky znám člověka, kterému prý Favorit po Praze jezdí za 4,5 litru... :/ :P

S tím třílitrovým XM to bude asi tak: má špatný displej na to počátači, a neukazuje mu to tam tu jedničku, před tím 5,8 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem mu to chtel rict, ale to nemelo cenu. On pak taky zacal tvrdit, ze to nema jen z toho, co vidi na pocitaci, ale i to co tankuje tomu odpovida. Ja osobne to vidim tak, ze mu pocitac spatne ukazuje (nevim, jak je udelano snimani prutoku paliva, ale tam bude zakopanej pes) a s tim tankovanim to je tak, ze si pamatuje asi jenom polovinu toho, co do nadrze nalil. Pravda je, ze to jenom lechta, ale tvrdit, ze 10 litru mu to vezme jenom, kdyz tomu slape na krk a na dalnici jezdi pod 5, tak to uz je trochu moc. Ale je to jeden z lidi, ktere nema cenu presvedcovat.:):):):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Jelikož se v tomto tématu angažoval Georg, tak mám pro něj naléhavou výzvu, jakož i pro všechny, kdo na něj znají funkční kontakt! !! georg, vra? peníze, které dlužíš!! (Vřele doporučuji neuvažovat o tomto individuu jako vhodném pro revizáka - to byste si dali. Už měsíc ho uháním o 15 tisíc - a tu ejhle! najednou nefunguje ani na mailu ani na telefonech! Jitka birk@volny.cz:cool::cool::cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Jitka

Jelikož se v tomto tématu angažoval Georg, tak mám pro něj naléhavou výzvu, jakož i pro všechny, kdo na něj znají funkční kontakt! !! georg, vra? peníze, které dlužíš!! (Vřele doporučuji neuvažovat o tomto individuu jako vhodném pro revizáka - to byste si dali. Už měsíc ho uháním o 15 tisíc - a tu ejhle! najednou nefunguje ani na mailu ani na telefonech! Jitka birk@volny.cz:cool::cool::cool:

No tak to je asi nejakej sikovnej vykuk :D

Ale dluhy by se mely vracet!! :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...