Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kontrolka Air Bag


PATaMAT

Recommended Posts

nedělá ti to od doby když jsi luxoval auto? nebo nehejbal jsi nějak razantně se sedačkou?.

řešilo se to tady mockrát, stačí hledat , ale v kostce to zhusta dělají konektory uchycené na přední hraně sedačky zespoda. stačí s nimi zahýbat. když ani to už nepomáhá (jako u mě) tak si dej tu práci, konektory vystžíhej a dráty sletuj natrvalo, zaizoluj a je po problému ;). nevýhoda když budeš vyndavat sedačky, ale to ček nedělá každej den, ře ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

nedělá ti to od doby když jsi luxoval auto? nebo nehejbal jsi nějak razantně se sedačkou?.

řešilo se to tady mockrát, stačí hledat , ale v kostce to zhusta dělají konektory uchycené na přední hraně sedačky zespoda. stačí s nimi zahýbat. když ani to už nepomáhá (jako u mě) tak si dej tu práci, konektory vystžíhej a dráty sletuj natrvalo, zaizoluj a je po problému ;). nevýhoda když budeš vyndavat sedačky, ale to ček nedělá každej den, ře ? :)

Díky za radu už to nesvítí ani nebliká odpojil jsem Ty konektory ,znovu připojil a vše OK:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...