Sign in to follow this  
Followers 0
PATaMAT

kontrolka Air Bag

5 posts in this topic

Poslední dobou se mi stává že mi po nastartování nejprve začne blikat kontrolka Air bag a po chvíly mi zůstane svítit nevíte někdo co by s tím mohlo být

Dík:roker

nedělá ti to od doby když jsi luxoval auto? nebo nehejbal jsi nějak razantně se sedačkou?.

řešilo se to tady mockrát, stačí hledat , ale v kostce to zhusta dělají konektory uchycené na přední hraně sedačky zespoda. stačí s nimi zahýbat. když ani to už nepomáhá (jako u mě) tak si dej tu práci, konektory vystžíhej a dráty sletuj natrvalo, zaizoluj a je po problému ;). nevýhoda když budeš vyndavat sedačky, ale to ček nedělá každej den, ře ? :)

Původně zaslal: Blizzard

nedělá ti to od doby když jsi luxoval auto? nebo nehejbal jsi nějak razantně se sedačkou?.

řešilo se to tady mockrát, stačí hledat , ale v kostce to zhusta dělají konektory uchycené na přední hraně sedačky zespoda. stačí s nimi zahýbat. když ani to už nepomáhá (jako u mě) tak si dej tu práci, konektory vystžíhej a dráty sletuj natrvalo, zaizoluj a je po problému ;). nevýhoda když budeš vyndavat sedačky, ale to ček nedělá každej den, ře ? :)

Díky za radu už to nesvítí ani nebliká odpojil jsem Ty konektory ,znovu připojil a vše OK:super

jsem nazoru to proletovat,kamarad resil taky takovy problem a delal to kazdy tyden...meli by se dat sehnat i koncovky a pelisovat je klestema.Ne kazdy ma k nim ale pristup.

[upravil dne 2.9.2007 sheep]