Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Modely Ferrari u Shellu


Garfield

Recommended Posts

Tak mi do sbírky šesti Ferrari u Shellu chybí jedno (Superamerica). Koukám, že konec akce se blíží, 16.září. Tak jsem dneska nelenil, cvrknul do nádrže 30 litrů nafty, ženu se ke kase, v oku chtíč po Superamerice. Buf. Nikde nic, jen žvýkající slečna nemilosrdně čerpající penízky z mé platební karty utrousí: "Máte tam jasně napsaný, že do vyprodání zásob".

Tož házím dotaz - neviděl někdo v Praze na Shellu, kde ještě modýlky mají? Na Poděbradské tedy už nee.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

No zatím jen na to, že teď než naberu benzín, tak se půjdu podívat, jestli mají modýlky, a když ne, pojedu o pumpu dál :D

no puvodni cena je několik mega:D

ja bych to viděl na pulitr čepované kofoly:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už mám skoro komplet druhou sérii. Ale v PVčku chvíli modely neměli, nicméně už zase mají. A neměli zrovna když jsem natlačil 53 litrů do nádrže. Při dalším tankování už je měli a na dotaz člověka platícího vedle " Minule jste neměli a já natankoval 29 litrů, tak mi teď dejte auto" mu to auto fakt prodali ( měl tam sice malýho synka, kterej to auto asi hrozně chtěl ) , a tak si myslím, že kdybys bojoval, tak Ti ho dají až budou mít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

No zatím jen na to, že teď než naberu benzín, tak se půjdu podívat, jestli mají modýlky, a když ne, pojedu o pumpu dál :D

Udělal jsem stejnou zkušenost a od té doby posílam kluka pravidelně se podívat jestli mají to comu chybí.

Jinak ja už hedu druhou serii ( mám dva kluky) a zatím bez potíží , ale ve Znojmě :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud maji na pumpe vsechny modely vyprodany, meli by ti dat papirek s potrvzenim ze meli vyprodano a muzes pak zkusit stesti na jiny pumpe aniz bys musel znovu cerpat palivo, nicmene me kdyz jsem nesehnal na Evropsky, tak na Kacerove na Jizni spojce mi bez cehokoliv prodali model jen na predlozenej ucet z kasy, jinak ja mam navic jednu F430 kterou klidne vymenim za F50 nebo za formuli ;) (zn. pouze nevybalene ;):D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jé, díky, kluci, za nabídky! Budu si to pamatovat, ale napřed bych chtěl zkusit získat to autíčko čestně a sportovně přímo u Shellky. Až pak nastane varianta 2 ;)

Ještě že mám dvě auta, a obě potřebují tankovat...

[upravil dne 31/8/07 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

pokud maji na pumpe vsechny modely vyprodany, meli by ti dat papirek s potrvzenim ze meli vyprodano a muzes pak zkusit stesti na jiny pumpe aniz bys musel znovu cerpat palivo, nicmene me kdyz jsem nesehnal na Evropsky, tak na Kacerove na Jizni spojce mi bez cehokoliv prodali model jen na predlozenej ucet z kasy, jinak ja mam navic jednu F430 kterou klidne vymenim za F50 nebo za formuli ;) (zn. pouze nevybalene ;):D )

Hele ty Krhounku, na co sháníš formuli, když už sis ji u mně objednal a já ji pro tebe fakt mám? A nevybalenou :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Vertex

Mám už dávno komplet, ale teď jsem bral naftu něco přes 2000, tak jsi mohl mít třeba čtyři

Tyjo, to teda koukám, kolik se do tý 205ky vejde paliva!:myslim:D

Jééééžiš, já jsem dneska tak ftipnej .... :D:D:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...