Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

co vsechno ridi BSI?


buml

Recommended Posts

zajimalo by me, co vsechno ridi BSI, o mych problemech uz asi hodne z vas vi, tak jenom shrnu.

1. autoklima si dela co chce

2. po rannich startech a cca 3-4 hodiny po hlasi Antipollution fault

3. po rozjezdu se na cca 20 sec. rozsviti kontrolka prehrati kapaliny, nekdy i 2x zasebou

4. rozblika se kontrolka potkavacek a oni ty mrchy fakt nesvitej (dennisviceni aktivni) staci prepnout na parkovacky a zpen vypnout

5. opet hlaska minimum aditivum diesel level (doplneno pred cca 20t a 3.5l se mi vali este doma pac to lasilo a ja vyjukanej to nechal dolejt.

a ted tedy zpet k otazce jsou vsechny tyto hlasky dilem BSI?

ja myslim ze ano prosim o potvrzeni me domenky:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

zajimalo by me, co vsechno ridi BSI, o mych problemech uz asi hodne z vas vi, tak jenom shrnu.

1. autoklima si dela co chce

2. po rannich startech a cca 3-4 hodiny po hlasi Antipollution fault

3. po rozjezdu se na cca 20 sec. rozsviti kontrolka prehrati kapaliny, nekdy i 2x zasebou

4. rozblika se kontrolka potkavacek a oni ty mrchy fakt nesvitej (dennisviceni aktivni) staci prepnout na parkovacky a zpen vypnout

5. opet hlaska minimum aditivum diesel level (doplneno pred cca 20t a 3.5l se mi vali este doma pac to lasilo a ja vyjukanej to nechal dolejt.

a ted tedy zpet k otazce jsou vsechny tyto hlasky dilem BSI?

ja myslim ze ano prosim o potvrzeni me domenky:(

:xvul sorry za něj ,ale ty mě pak přesvědčuj ať si koupim new model a prodam svej starej :D:D:D

zlaté mé šumějící radio:D:D:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn, ale takovou BSI jako ja este nikdo nikdy nevidel, to je totiz unikum, mam pocit ze umi nahlasit vic zavad nez je vubec u PSA mozne vytvorit, ale to neresi muj problem. Proste potrebuji vedej jestli to vse jde z ty cerny svi... pokud ano tak ji trham vem a jdu shanet jinou:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Pe.Tr mě poslal na diagnostiku, kde dotyčný fakt vypadal, že s těma měřákama a noťasama i umí něco zjistit - já bych ho prubnul a pak bych možná byl chytřejší.

A kdo to byl ten chlápek?? A kolik chtěl za tu diagnostiku?? nemáš kontakt? Docela bych to prubnul taky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval jsem zjistit, proč mám nízký výkon motoru (HDI)

Takže nejdřív přes PC proměřil motor v klidu, pak jsme vyjeli na projížďku z Vysočan na Prosek (táhlý dlouhý kopec), kde zjistil, že mám opravdu nízké hodnoty nějakého tlaku (má být cca 1450 MPa, já měl maximálně 950 MPa a tlak stoupal strašně pomalu). Celé asi hodinové měření stálo cca 1000 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Potřeboval jsem zjistit, proč mám nízký výkon motoru (HDI)

Takže nejdřív přes PC proměřil motor v klidu, pak jsme vyjeli na projížďku z Vysočan na Prosek (táhlý dlouhý kopec), kde zjistil, že mám opravdu nízké hodnoty nějakého tlaku (má být cca 1450 MPa, já měl maximálně 950 MPa a tlak stoupal strašně pomalu). Celé asi hodinové měření stálo cca 1000 Kč

Tak to jde. Mě jde o proměření zapalovací rampy a dvou čidel... Jinak nic..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošičku přispěju....

Mě si dělal centrál co chtěl, stěrače,osvětlení auta a stahování okýnek...

Měl jsem to u chlápka tady v Praze (Řeporyje) dělá centrály a komplet el. v autech a zjistil že BSI je v čudu, bývalému majiteli tam tekla voda skrz kabely od motoru. Takže následovala výměna BSI + přeprogramování na mou výbavu a celé to stálo 5500kč. BSI bylo z vrakáče. Od té doby žádný problém, vše funguje jak má...

Takže pokud chceš, dám kontakt, jen upozorním, že je to s ním "na dlouho" pořád má moc práce....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehádzal by som všetky tieto problémy na BSI !

1. Čo robí za problémy autoklíma? Nejako som to nepostrehol takže v tomto neviem pomôcť.

2. Tu by to chcelo diagnostiku ale BSI s tým nemá nič spoločné, za to že sa rozsvieti antipollution fault môže výhradne počítač motora, nie BSI.

3. Tu by mohol byť vadný snímač tepoloty chladiacej kvapaliny, znovu tu nemá BSI s týmto nič spoločné.

4. Tu by mohol byť problém v prepínačoch pod volantom, oni to všetko riadia a nebolo by to nič nové, ak by bol problém práve v nich.

5. Keď bola doplnená hladina bolo vynulované počítadlo? Pretože nestačí aditívum doliať ale aj vynulovať určité hodnoty v počítači aditivovania nafty, znovu to nemá nič spoločné s BSI.

Tu by pomohla diagnostika od niekoho, kto sa do toho vyzná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hnusoba > ad bod 1. klima si fouka jak chce kdy chce a co chce, vymeneny vsechny cidla i ridici panel klima viz napr zde

ad 2 diag byl a vicemene nic nerek

ad 3 snimac teploty bych bral kdyby i rucicka teplomeru hlasila nesmysl, ale ta poctive lezi vlevo dole

ad 4 MUX vylucuju, protoze s nim svetla nezapinam,, jak sem psal mam aktivovano denni sviceni v BSI

ad 5 ano bylo to vynulovane delal to Vasenda hlasilo se to uplne sejne a pritom tam bylo vsechno jak ma bejt.

2 Rychj > kontakt mi pls posli pres u2u jezdim do servisu na Malou Ohradu, mozna ho kluci budou znat, dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale klidne by mohla byt zkorodovana BSI ... , je to sice ford ale u eskortu zateka voda do pojistkovky a taky zpocatku zacnou zlobit vsechny mozne veci od vyhrivani oken, pres vetilator, klimu apod... vyndal bych ji ven a odkrytoval jestli neni vyhnila ...

jinak jak pise hnusoba, klidne to muze byt nekolik problemu...

[upravil dne 31/8/07 ajsik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...