Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Jakou má asi cenu?Koupě 405 Sri combi


Tommys

Recommended Posts

Ahoj všichni, budu se zbavovat 205, potřebuju něco pro rodinu aby jsme mohli naložit kočárek a tak, nabídla se mi koupě červený 405 1,9 SRi combi r.v 1991, najeto lehce přes 200000 ABS, servo okna v elektrice, všechno funkční leč auto je nepojízdný, ale ne tak uplně má závadu na uchycení motoru, respektive je vytrženej pravej držák motoru co drží na těch třech šroubech z bloku, bylo by potřeba díry po šroubech v bloku vyvložkovat a udělat do toho nový závity, ale motor běží majitel mi ho pozdvyh na hever a nastartoval hnedka v pohodě, auto má měněný tlumiče, dělaný brzdy a hadičky, kastle je bez větší koroze, lokálně se dají najít nějaký místa ale není to nic hroznýho, spodek je bez koroze a celý auto vypadá tak docela hezky udržovaně. Majitel nahodil cenu na 15000,- což mě teda přijde trošku moc, nakolik reálně odhadujete cenu vy?On říkal že jí chce dát do kupy a prodat ale že když už se ptám tak by mu odpadla ta práce a prodal by to. Jak je to s tou závadou uchycení motoru, je to častý u těchle aut, pokud se nemílím je to motor jako v GTi ne?No budu rád za každou radu, co si prohlédnout a na co si dát u těchle aut pozor, jo zadní náprava stojí rovně nemá Ačka. Budu rád když mi někdo napíše jak se s tím jezdí, za kolik a tak, zkusim něco najít na foru, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby byl v dobrém stavu, tak se dá i těch 15k zkousnout. Obecně za takto stará auta se dá říci od 5ti do 20ti, ale rozhodne stav a nadšení a ochota kupujícího ...

Ale Medvědovo auto si myslím, že byl cenový extrém ...:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V dobrým stavu je, když se člověk občas podívá co stojí po bazarech za 30000 a podobně tak tohle je hezkej kousek, tady u toho diagnostika nesvití, takže motoru se zdá nic není, prodávající povídal a že asi dva roky zpátky s autem jel a stalo se mu to poprvý tak že se mu to urvalo v tom horním místě kde drží motor na dvou šroubech tak že ruply jakoby ty dvě očka v bloku na kterých ty šrouby drží, nechal to zavařít a když jsem viděl ten svár tak pěkně, pak to teda měl zvrchu přidělaný na matky, nevím zda původně je v těch očkách závit pro šrouby co drží ten držák a spodek měl normálně se závitem v bloku pak to auto normálně jezdilo, byl s tím v Chorvatsku a pohoda, ted dva měsíce zpátky s tím jela jeho manželka a tý se to právě servalo uplně, pak auto odstavil s tím že až bude nálada a chut tak to dá do kupy a prodá, koupil si novější auto a tak to tam stojí do teď, ještě mě napadá že se mohly ty šrouby povolit a ten spodní neudržel páku toho motoru a vyrval se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...