Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pevodovka?


Radek

Recommended Posts

pri zarazene ctyrce a petce se zacalo ozyvat podivne huceni/vrceni. prestane to, kdyz auto neni v zaberu - motor ani netahne a ani nebrzdi. mate s tim nekdo zkusennost? bude to prevodovkou? prevodovky se opravuji nebo rovnou meni? dik predem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak Oddie, o tom jsme se uz bavili, ze toto ty prevodovky delaji. Mne ted to knuceni okolo 2000 ot preslo v chrceni v celem rozsahu. Netroufas si odhadnout zbyvajici zivotnost prevodovky? a vyplati se pak prevodovku pulit a menit to lozisko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, tak to nevím, ale jakmile to už vyloženě vrčí, tak už nic moc. Jak se mění to ložisko nevím, do převodovek jsem nikdy nelezl, ale vzhledem k umístění se mi zdá, ža by možná mohlo jít vyměnit i bez vyndání převodovky, jen po sundání víka a sundání pětkového soukolí... ale na tohle se musíš zeptat někde v servisu, já to opravdu nikdy nezkoušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ta převodovka jinak byla bez problémů, tak bych měnil to ložisko. A jde to bez demontáže celé převodovky. Taky záleží, jestli si to necháš někde udělat, nebo jestli si na to troufneš sám. Do převodovky z vrakáče nevidíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martinsk

Presne tento problém som mal s kamarátovým Berlingom 1,4i. Nechali sme vymeniť všetky ložiská v prevodovke a ten kvílivý zvuk nezmizol. Čo teraz s tým ??? :myslim:mrk:grr

Ten zvuk jsi mi chtěl poslat, jestli se nepletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...