Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sirka zadnej napravy


qity3

Recommended Posts

Nedavno som kupil 306 1.9 td a bol som s nou spokojny, dokedy som si nevsimol takej malickosti. mam obute pneu 175 14" ale su moc natesno voci vnutornemu blatniku tak cca 5mm. v technicaku mam 185 ale tie tam nedostanem. moze to byt naprava z ineho typu? Aka ma byt vlastne sirka napravy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promin, ze jsem ti neodpovedel, ty fotky se mi zdaji normalni. (Ted uz jsem chytry, ze?:roll)

Jenom poznamka k tomu Tjuningu - tuneri si neuvedomuji, ze kolik do tuningu investuji, o tolik KLESNE hodnota vozidla. Jednoduse proto, ze pak se to za takove penize musi uvest do puvodniho stavu. Napr. jsem kvuli tomu nekoupil jednu 405 se snizenym podvozkem - v servisu, kde to auto znaji, mi rovnou rekli, ze se s tim neda jezdit, ze bych musel hned koupit nove pruziny a tlumice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To auto ale okrem nalepky remus a koncovky na vyfuku nic od tuningu nema. enem to auto bolo dovezene z francuzka v 98 a je to trosku sport vybava:nevim, ale iba ako sport sedacky, a motor neni 66 ale 68kw 19TD, a tak, ale kazdopadne ten kto ho mal predomnou nevedel co je to servis. Inak som ho kupil za lacny peniaz, len kvoli tomu, ze moju 405 po 1. majitelovi mi po 2 mesiacoch rozflakol jeden zo zadu:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...