Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autosedačka


fimima

Recommended Posts

Nevím o tom, že by dělali nějaké "vlastní". Třeba Euro NCAP do tohoto auta doporučuje "Römer Prince" ale je třeba počítat s tím, že z 99% půjde jen o reklamu, bez nějakého reálného podložení fakty. Obecně - pokud koupíte sedačku od "velké značky" s patřičnými atesty, neuděláte chybu. (sedačku samozřejmě vybírat s autem a pokud možno i s dítětem)

http://www.euroncap.com/tests/peugeot_406_2001/105.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: fimima

Kurt: Asi to tak dopadne,že se koupi nějaka značkova autosedačka.Ale stejne by to bylo supr mit pežotackou.Jedine tam našiju logo:mrk:mrk

Jo, to udělej. A nezapomeň malýmu koupit klubový tričko v e-shopu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Jo, to udělej. A nezapomeň malýmu koupit klubový tričko v e-shopu ;)

Jééé, pošli mi fotku Anežky v Peugeo tričku :D Ale žádnou fotomontáž!

Byl jsem svědkem, kdy novopečení rodiče kupovali sedačku ve specializované prodejně a prodavačka se na ně "zlobila", co otravují s certifikáty a podobnýma blbostma, že stejně nemají bezpečné auto (doslova "Volvo") a tak na sedačce nezáleží. Už mě tam neviděla (a to bylo v době, kdy jsme nakupovali výbavu pro naše pežoťáky a nebylo to zrovna za málo peněz).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevim, ale když to třeba srovnám s Fordem, tak oni taky svoje dětský sedačky nedělají. Zákazníkům nabizeji Romer. Romer se dá koupit i jinde než v autoservisu a levněji. Nicméně je to ta nejdražší značka kterou znám. Velice dobré reference mám na značku MaxiCosy, konktétně model Tobi. Další možností je Babypoint Zenith, nicméně tam se mi zdálo dost bachvrlatý zacvakávání pásu. No a my máme Chicco Key1. Sedačka suprová, ale dítě se nám v ní dost potí (záda) Nevíme, zda to je sedačkou nebo dítětem :-)

Jo a ještě poslední věc. Máš pětiměsíčního synka. Předpokládám, že ten bude mít sedačku typu "vajíčko". Čili bude sedět (nebo spíš pololežet) proti směru jízdy. Jenže to mu vydrží tak maximálně do roka. Pak budeš kupovat sedačku novou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

No já nevim, ale když to třeba srovnám s Fordem, tak oni taky svoje dětský sedačky nedělají. Zákazníkům nabizeji Romer. Romer se dá koupit i jinde než v autoservisu a levněji. Nicméně je to ta nejdražší značka kterou znám. Velice dobré reference mám na značku MaxiCosy, konktétně model Tobi. Další možností je Babypoint Zenith, nicméně tam se mi zdálo dost bachvrlatý zacvakávání pásu. No a my máme Chicco Key1. Sedačka suprová, ale dítě se nám v ní dost potí (záda) Nevíme, zda to je sedačkou nebo dítětem :-)

Jo a ještě poslední věc. Máš pětiměsíčního synka. Předpokládám, že ten bude mít sedačku typu "vajíčko". Čili bude sedět (nebo spíš pololežet) proti směru jízdy. Jenže to mu vydrží tak maximálně do roka. Pak budeš kupovat sedačku novou.

Diky za ty značky.Malymu je 5měsicu,skoro šest.Začina si rozumět s rukama a nohama.Važi 8kg a sedačky na sezeni začinaji tušim na deviti kilech.Jo vajičko ma Chicco a málem se nam tam už nevejde,tak se začiname poohlížet po nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...